Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Ramóna...

Mi a véleményetek a Ramóna női névről?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi hogy kinek mi a véleménye, tapasztalata erről a névről.Első hallásra milyen, adná-e gyermekének ezt a nevet stb... :)
2011. jan. 7. 10:25
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat :), jobban utánanéztem, valóban spanyol változat a német Rajmundból a Ramón és a Ramóna.


De számomra akkor sincs szappanoperás hangzása, bár nem nézek egy ilyen sorozatot sem, még sosem hallottam ilyenekben. Akkor inkább: Esmeralda, Rosalinda, Isaura stb. az...

2011. jan. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 Kriszti83 ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik.
2011. jan. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
83%

Mikor szültem a fiam, volt bent egy cigányasszony, fiút vártak, ő volt vagy a 6. gyerek a családban. Terhesgondozásra, stb nem járt az asszony.

Mikor megszületett a pici, kérdezték, h mi legyen a neve, csak vonogatta a vállát, nem tudja.

Kérdezték tőle, h a Ramóna jó lesz? Rábólintott, jó hát.

Egy szobában feküdtünk utána, hívta a férje telefonon, hogy mi lett, és kérdezte, h h hívják a gyereket. Az asszony nem tudta, úgy mondtuk meg neki.


Nekem azóta ez ugrik be a Ramóna névről, bocsi:(

2011. jan. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Maga a név nem rossz, még tetszene is, csak nekem is cigányos emlékeim vannak róla, öcsém volt osztálytárát hívták így, aki egy elég "érdekes" cigány kislány volt.

Na meg a barátok köztös Zsófi ugrik még be.

2011. jan. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
0%
hulladék név, a hugomat is így hívják, ezért én adtam neki egy másik nevet, putnokinak hívom
2011. jan. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
19%
Cigány név, szinte csak cigányok használják.
2011. jan. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
29%
nekem is ez a nevem. én nagyon szeretem. mert ritka név. (:
2011. ápr. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
70%
A többiekkel nagyon nem értek egyet, egyáltalán nem öreges és végképp nem romás!!!! Vannak nevek amiket viselni is tudni kell, s megkell, hogy mondam, nem azert mert nekem is ez a nevem, de az egyik legszebb név!!! Minden para nélkül adnám a gyerekemnek, sőt még az unokámnak is ;)
2013. aug. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Ramcsiii válasza:
76%

Nem azért Ramóna a nevem,mert cigány vagyok!Nem tudom miért mindjárt mindenkinek ez jön le..

Én szeretem a nevem,viselni is tudom,és nagyon sok fiu mondta már mikor meghallotta mi a nevem,hogy egyszerüen gyönyörű és különleges..Kicsi koromban nem Rami-nak,hanem vagy rendesen Ramónának,vagy Ramcsi-nak hivtak,és én szeretem is a nevem! ;)

2014. jún. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Nagy Ramóna2 válasza:
76%
Engem Ramónának hívnak és nem vagyok cigány!!
2015. máj. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!