Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg undorító?

Ez tényleg undorító?

Figyelt kérdés
A szerelmem, mielőtt járni kezdtünk, a legjobb barátom volt, és még a mai napig is az. Tényleg undorító lenne?:S Meg tudok vele akármit beszélni, meg ilyenek... mármint a kérdés arra vonatkozik, hogy a szerelmem egyben a legjobb barátom is, és ez undorító-e. Kicsit félreérthető voltam :)
2011. jan. 5. 21:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
mit érzel benne undorítónak? hogy nem csak szex van köztetek?
2011. jan. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
ki mondta neked, hogy az? biztos csak irígykedett..
2011. jan. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ebben undorító?? Ez a természetes, szerintem! Ha van mellettünk valaki, akit nagyon szeretünk, megbízunk benne stb., akkor miért ne oszthatnánk meg vele a gondolatainkat? Szerintem irigylésre méltó helyzetben vagy ;)
2011. jan. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint jól értettem a kérdést. Ebben az esetben viszont elképzelésem sincs, hogy mért lenne undorító? Én szó szerint mindent megosztok vele. Cikis, nem cikis, komoly, nem komoly dolgokat... És szerintem ez így van rendjén. Legalább nyitott könyv vagy számára, és remélhetőleg ő is számodra :)
2011. jan. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez miért lenne undorító??

Ez egy csodálatos kapcsolat!

Szerinem az a normális, ha a párunk egyben jóbarátunk is.

2011. jan. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Ó, de irigyellek! Mindig is ilyen párkapcsolatot akartam!

Egyáltalán nem undorító, sőt, egy csomó romantikus filmben ugyanez a sztori van (a főhősök először csak barátok, majd összejönnek). Ez is azt mutatja, h sokan vágynak ilyen kapcsolatra.

2011. jan. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
a lehető legjobb eset ha 2egybe van, ennél jobbat nehezen találsz.
2011. jan. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
55%
Szerinte tudom, mire gondoltak, akik ezt mondták a kapcsoltatokra: a női dolgok meg trükkök megbeszélését, nem (mensi, ruhák, smink, főzés, női önbizalom(hiány))? Semmi baj ezzel, mi is ilyenek vagyunk, csak vigyázni kell egy idő után, hogy ne túl sokszor legyen ezekről szó, mert akkor megunhatja. Jó, ha legalább néhány férfi tisztában van ezekkel a dolgokkal, mert a tudásuk ilyen téren igencsak siralmas. De legalább ismeritek egymást, és ez a legjobb dolog a világon. :-)
2011. jan. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
így kellene lennie minden párkapcsolatban!! ez a jó...
2011. jan. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Elég közeli hozzátartozóm mondta, hogy ez mennyire undorító dolog... dehát szerintem is jó, csak kellett a megerősítés, hogy nem bennem van a bibi :S
2011. jan. 6. 17:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!