Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz lenne, ha lefeküdné...

Nagyon gáz lenne, ha lefeküdnék a harmadunokatesómmal, aki ráadásul fiatalabb nálam?

Figyelt kérdés

Mert szerintem igen.:S

Olyan xar helyzetben vagyok...

Megtetszett a srác,amikor még nem sejtettem,hogy rokoni szálak fűznek hozzá,és csókolóztunk is.De nem alakult ki köztünk kapcsolat,mert ráadásul fiatalabb is nálam.Azóta már tudom,hogy a dédénagyanyáink testvérek voltak.Nagyon lesúlytott a dolog.De mégis ha látom,alig tudok neki ellenállni,annyira vonzó kis pasi,és ráadásul azt látom,hogy én sem vagyok közömbös számára.Szerencsére csak ritkán találkozunk.

Hogy ábránduljak ki végleg belőle?

Az a helyzet,hogy nagyon szégyelném magam,ha lefeküdnék vele és kitudódna,de az a tudat,hogy nem lehet,kikészít.Amúgy volt már valaki ilyen helyzetben?

Nem akarok járni vele,meg semmi ilyesmi,de annyira vonz szexuálisan,hogy az valami észvesztő.

20/L


2011. jan. 5. 17:34
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem gáz:)
2011. jan. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:

nyugodtan én az unokatestvéremmel a simával feküdtem le még 17éves korunkba :P és én vagyok a fiu.


nem volt lenézés se semmi nem is szégyeltük magunk mivel seni nem tudta rajtunk kívül (meg egy-két spanomon)

2011. jan. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

"seni nem tudta rajtunk kívül (meg egy-két spanomon)" -->na, én ezért nem mennék bele!

hagyjuk ezt, hogy senki nem tudná meg.


A másik az, hogy én nem tudnék úgy lefeküdni valakivel, hogy TUDOM, hogy rokon. Utólag derülne ki akkoris sokkolna, így meg pláne nem vinne rá a lélek, akármilyen helyes kisgyerek legyen is:)

2011. jan. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Ez a rokoni kapcsolat nem számít véteknek sem isten, sem a törvény előtt. Az emberek, hogy mit mondanak? Kit érdekel! Ha mindent úgy akarnánk csinálni, hogy a többi embernek megfelelő legyen, akkor mikor fogsz élni?

Ismertem egy 17 éves fiút, aki megismerkedett egy 26 éves lánnyal. Azóta már 20 év telt el és még mindig boldogok együtt. :-) A kor sem számít.

A kifogásokat kereset, vagy a megerősítést, mert nem vagy biztos magadban. Mitől félsz?

2011. jan. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

Hát kifogásokat is keresek,meg megértést is.Félni csak attól félek,hogy az anyja kiverné a fogam ha megtudná,meg az enyém is.

Amúgy az a baj,hogy jóval előtte kezdődött ez a vonzalom köztünk,mielőtt sejtettük volna rokonságot,és így már nem tudok úgy nézni rá mint egy rokonra,hiába tudom.És ez így szar.De ismerem magam,hogy mindig addig játszok a tűzzel,míg meg nem égetem magam.SAjnos én ilyen dög vagyok.:S

2011. jan. 9. 13:00
 36/36 A kérdező kommentje:
Áh!már nem is tetszik annyira...
2011. jan. 10. 23:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!