Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz lenne, ha lefeküdné...

Nagyon gáz lenne, ha lefeküdnék a harmadunokatesómmal, aki ráadásul fiatalabb nálam?

Figyelt kérdés

Mert szerintem igen.:S

Olyan xar helyzetben vagyok...

Megtetszett a srác,amikor még nem sejtettem,hogy rokoni szálak fűznek hozzá,és csókolóztunk is.De nem alakult ki köztünk kapcsolat,mert ráadásul fiatalabb is nálam.Azóta már tudom,hogy a dédénagyanyáink testvérek voltak.Nagyon lesúlytott a dolog.De mégis ha látom,alig tudok neki ellenállni,annyira vonzó kis pasi,és ráadásul azt látom,hogy én sem vagyok közömbös számára.Szerencsére csak ritkán találkozunk.

Hogy ábránduljak ki végleg belőle?

Az a helyzet,hogy nagyon szégyelném magam,ha lefeküdnék vele és kitudódna,de az a tudat,hogy nem lehet,kikészít.Amúgy volt már valaki ilyen helyzetben?

Nem akarok járni vele,meg semmi ilyesmi,de annyira vonz szexuálisan,hogy az valami észvesztő.

20/L


2011. jan. 5. 17:34
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Másodunokatestvérek házasodhatnak törvényileg. Akkor mi is a baj?
2011. jan. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Harmadunokatesóval már akár házasságot is köthetsz, emiatt ne fájjon a fejed :)
2011. jan. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Nem akarok én még mással sem házasodni. :D

Csak az a baj,hogy nem tudnék utánna,a szülei szemébe nézni.Meg félek,hogy utánna úgyis én lennék mindenki szemében ribanc.

Igazából nem is értem mi van velem,sosem voltam még így.

Csak azt tudom,hogy attól,ahogy rám néz,elolvadok.

2011. jan. 5. 17:40
 4/36 anonim ***** válasza:
38%
Sima unokatesóval is lehet házasságot kötni...sima tesóval viszont nem :P
2011. jan. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
93%
Beszélj vele! Ő is tudja, hogy szegről végről rokonok vagytok? Egyébként gondolj bele, hány dédszülőd van. Nyolc. Abból csak az egyik rokona az övének, és a srácnak is csak egyik rokona a tiédneka rokon a. Tehát onnan csak egy nyolcad vér jött, ami azóta még tovább hígult. Ne aggódj szerintem!
2011. jan. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
57%
Ha mélyebben belegondolsz valahol mindenki rokona mindenkinek a Földön nem???
2011. jan. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit belegabalyodtam, de érted a lényeget:D
2011. jan. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Hmm. a párommal 17 éves korában a 26éves ribanc unokanővére akart lefeküdni... Még ezt sem nézi (a szülőkön kívül) rossz szemmel senki, a harmad-unokatestvér meg szerintem már nem is családtag... Számold ki hányszor feleződött a vérvonal, nem mondaná meg még dns-ből se senki hogy "rokonok" vagytok...
2011. jan. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 JuveFan19 válasza:
100%
Hány év korkülönbség van? :)
2011. jan. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
95%

Nem kell azt mások orrára kötni, hogy kivel fekszel le! :)

Egyébként igen, én voltam ilyen helyzetben, és nem vagyok rá büszke. Ez ugyanis durvább eset, mivel rendes unokatestvérem a srác. :( Tulajdonképpen mi is csak csókolóztunk, mert elég sokat ittunk, de szerencsére még észnél voltam annyira, hogy nem történt más. Azért elég érdekes családi rendezvényeken találkozni vele, úgyhogy ha tehetem kerülöm. Azóta persze nem ittam 1 kortyot sem...

2011. jan. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!