Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz lenne, ha lefeküdné...

Nagyon gáz lenne, ha lefeküdnék a harmadunokatesómmal, aki ráadásul fiatalabb nálam?

Figyelt kérdés

Mert szerintem igen.:S

Olyan xar helyzetben vagyok...

Megtetszett a srác,amikor még nem sejtettem,hogy rokoni szálak fűznek hozzá,és csókolóztunk is.De nem alakult ki köztünk kapcsolat,mert ráadásul fiatalabb is nálam.Azóta már tudom,hogy a dédénagyanyáink testvérek voltak.Nagyon lesúlytott a dolog.De mégis ha látom,alig tudok neki ellenállni,annyira vonzó kis pasi,és ráadásul azt látom,hogy én sem vagyok közömbös számára.Szerencsére csak ritkán találkozunk.

Hogy ábránduljak ki végleg belőle?

Az a helyzet,hogy nagyon szégyelném magam,ha lefeküdnék vele és kitudódna,de az a tudat,hogy nem lehet,kikészít.Amúgy volt már valaki ilyen helyzetben?

Nem akarok járni vele,meg semmi ilyesmi,de annyira vonz szexuálisan,hogy az valami észvesztő.

20/L


2011. jan. 5. 17:34
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd ki. Ha nem akarod magad furán érezni utána jó darabig. Viszont ha komoly kapcsolatot akarnátok, akkor azt mondanám, nyugodtan.

Első unokatesók is házasodhatnak. Ha rengeteg esélye lenne, annak, hogy beteg lesz a gyerekük, nem engednék ám meg az effajta házasságokat. Se állam, se templom, se orvos.

2011. jan. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim válasza:
100%
Nekem is bejött egyszer a harmadunokatesóm de szerintem jobb volt elfelejteni...
2011. jan. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Ó, egye meg a fene, ha ennyire tetszik neked menj bele! :) Ha tudjátok kezelni a dolgokat, akkor nem lesz ebből probléma.
2011. jan. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
:D Hát nem tudom meddig bírok még neki ellenállni. :S
2011. jan. 7. 11:30
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Ezért jobb ha nem állsz ellen, ugorj rá, örülni fog! :)
2011. jan. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Van itt olyan aki szerint szörnyen erkölcstelen lenne,amit tennénk?VAgy csak én bonyolítom túl a dolgot?
2011. jan. 8. 16:14
 27/36 anonim ***** válasza:
26%
Felfordult a gyomrom hogy tudsz ugy összejöni vele hogy tudod a vérrokonod.
2011. jan. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem Én ezt a világot! Miért érdekel mindenkit az, hogy mit gondolnak mások? Kit érdekel? csak azzal foglalkozz hogy Neked jó legyen, nem mindegy mit gondol Mariska néni? Az a baj, hogy a legtöbb ember ilyenekkel foglalkozik, hogy mit gondolnak mások, ha nem ezzel foglalkoznának sokkal több boldog ember lenne.
2011. jan. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

Az azért kemény, hogy amikor arról van szó, hogy a melegek házasodjanak-e meg vállaljanak-e gyereket, akkor senki nem akar hallani a törvényről meg a genetikáról, de ha a rokonságot kell megkufircolni, mindenki milyen megértő.


Csinálj azt, amit akarsz. Én nem tudnám megcsinálni, mert mindig ott motoszkálna a fejemben, hogy rokonok vagyunk, teljesen mindegy, mennyire távoli. Gondolom, nem fogtok egyforma pólót csináltatni, hogy "Rokonok vagyunk."

2011. jan. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim válasza:
16:55! Te nem vagy normális.
2011. jan. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!