Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz lenne, ha lefeküdné...

Nagyon gáz lenne, ha lefeküdnék a harmadunokatesómmal, aki ráadásul fiatalabb nálam?

Figyelt kérdés

Mert szerintem igen.:S

Olyan xar helyzetben vagyok...

Megtetszett a srác,amikor még nem sejtettem,hogy rokoni szálak fűznek hozzá,és csókolóztunk is.De nem alakult ki köztünk kapcsolat,mert ráadásul fiatalabb is nálam.Azóta már tudom,hogy a dédénagyanyáink testvérek voltak.Nagyon lesúlytott a dolog.De mégis ha látom,alig tudok neki ellenállni,annyira vonzó kis pasi,és ráadásul azt látom,hogy én sem vagyok közömbös számára.Szerencsére csak ritkán találkozunk.

Hogy ábránduljak ki végleg belőle?

Az a helyzet,hogy nagyon szégyelném magam,ha lefeküdnék vele és kitudódna,de az a tudat,hogy nem lehet,kikészít.Amúgy volt már valaki ilyen helyzetben?

Nem akarok járni vele,meg semmi ilyesmi,de annyira vonz szexuálisan,hogy az valami észvesztő.

20/L


2011. jan. 5. 17:34
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
95%
Ne parázz már ezen! Ha tetszik a srác, meg te is tetszel neki akkor mi a gáz? Nem párkapcsolatot akarsz vele, nem fogtok mindenki előtt kézen fogva mászkálni. Senki nem fog rájönni a családból és a rokonságból hogy mi van. Feküdj le vele, élvezzétek, ahányszor akarjátok, oszt jóvan! :D
2011. jan. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim válasza:
94%
Simán lefeküdhetsz vele!Én is harmadunokatesómhoz mentem feleségül.Igaz,mi már jártunk egy jó ideje,mire kiderült a rokoni szál.
2011. jan. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem önmagában azzal van a baj, h szegről végről rokonod (csak harmadunokatesó, abba semmi nincs), inkább csak az, hha tényleg nem akarsz vele járni, semmi ilyesmit, még csak elképzeli sem tudsz, a helyedben inkább elnyomnám a vágyat, vagy más irányba terelném, de csak "azért" nem bonyolodnék bele egy ilyen viszonyba. A helyedben...
2011. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
77%
Első unokatesók is házasodhatnak, bár nem ajánlott, mert nagy esély van fogyatékos gyerekre. Másodunokatesóknál is van még rizikó, de a harmadiknál már nem lehet olyan vészes. Majd egy biosz szakos vagy egy genetikus megmondja, hogy mennyi a rizikó.
2011. jan. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem akarsz vele jarni,akkor minek az egész herce-hurca.vannak még olyan orszagok,ahol unokatestvérek hazasodnak egymassal.Ki tudja lehet nagyon egymasba szeretnétek.
2011. jan. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
49%
Én is szívesen szexelnék az unokatesóm lányával, de vhogy nem visz rá a lélek. Pedig nagyon szép lány, hát a franc tudja :S
2011. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Simán! Ha tetszetek egymásnak, akkor önmagában ez a nagyon távoli rokoni kapcsolat nem akadály. Egy fontos: mindketten ugyanazt kellene akarnotok. Tehát vagy tartós komoly kapcsolat vagy csak futó testiség mindegy, de ha nem akartok rossz érzést, akkor érdemes előre letisztázni, hogy ki mit akar.
2011. jan. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
81%

Anno én csókolóztam a másodunokatesómmal. Nem derült ki, de örülök, hogy nem lett belőle semmi. Mondjuk akkor még "kicsik" voltunk. Ő 13 én 14.

Mondjuk engem utána évekig zavart a dolog...

Szerintem mindenképp gondold át a dolgot!

2011. jan. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
37%
Most minek pontoztok le? van itt egy kérdező, aki rendszeresen ilyen "megbotránkoztató" kérdéseket tesz fel! ennyi! nem kell túlreagálni -.-
2011. jan. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

Hát az kikérem magamnak,hogy rendszeresen megbotránkoztató,kamu kérdéseket tennék fel.

Az a helyzet,hogy ez tényleg így van.A legjobb barátnőmmel már beszéltem erről,de muszáj volt tudnom,hogy általában az emberek milyen véleménnyel vannak a dologról.

Amúgy mi is be voltunk rúgra,mikor csókolóztunk.

És ő volt az amúgy aki először kezdeményezett,és többet is akart,csak én visszautasítottam,mert nem volt rá alkalmas a hely,meg az idő,meg attól féltem,hogy a végén lepedofiloznak.(amúgy én20 vok,a srác 17 :S )

De minden alkalommal,amikor egy társaságban vagyunk,és iszik egy picit,akkor már felbátorodik,és már mindjárt próbálkozik,ha meg józanok vagyunk,akkor inkább kerüljük egymást,és ha néha egymásra pillantunk,csak olyan sóvárgóan nézünk egymásra.TÖk szar amúgy a helyzet.(még ha van aki azt gondolja,hogy kamu a kérdés)

Bárcsak tényleg ne lenne igaz,hogy ez történik velem.

Amúgy köszi,hogy annyian nyugtattatok vele,hogy össze is házasodhatunk.DE nem áll szándékomban.:D

Különbenis ő még fiatal,nem akarnám magamhoz láncolni,hadd álje ki magát.De az biztos,ha egy pár év múlva fölkeresne,a lábai előtt hevernék. XD

2011. jan. 5. 19:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!