Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kezdik el az emberek...

Miért kezdik el az emberek apának és anyának hívni egymást miután gyermekük született?

Figyelt kérdés
Elvégre ők a pici apja és anyja, nem egymáséi! Tudtommal a házasságban az emberek a szerelmükkel vannak, nem pedig egy szülő pótlékkal...Csak engem zavar ez a kifejezés?
2011. jan. 5. 16:42
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
69%
engem nem ez zavar,hanem az hogy van egy pár se gyerekük se nem házasok csak együtt élnek,és igy hivják egymást,ettől a falra tudnék mászni.
2011. jan. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
61%

Véleményem szerint mindenkinek szuvenír joga van eldönteni, hogy hogyan hívja a barátját/férjét/feleségét/barátnőjét!

Lehet, hogy ez sokaknak idegesítő, de nem a ti dolgotok...

Hányszor van, hogy azt mondják nem kell foglalkozni az ilyen emberekkel, de egyszerűen lehetetlen, mert így is úgy is belekötnek valamibe...

Na, én ettől mászok falra!!!

Ez csak egy vélemény, senki ne vegye magára.

2011. jan. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

17.01.-nek: nem szuvenír, hanem szuverén! :))))


Engem nem zavar, mindenki úgy híjva egymást ahogy akarja. A kamaszok és tinik meg gyökér beceneveket ragasztanak egymásra és saját magukra, hát ez van, mindenki úgy nevezi magát és a szeretteit ahogy akarja.

2011. jan. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
17:03 köszönöm! Gondolkodtam rajta rendesen, most hogyan kell írni :D
2011. jan. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
24%
Mi a jó büdös francért zavar ez téged? Gondolom nő vagy...férfi tuti nem agyal ezen...Nők...
2011. jan. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik barátnőméknél meg mindig a rendes nevükön hívták egymást a szülők a gyerekek előtt is, azóta a gyerekek is a saját anyjukat és apjukat, Mártinak és Árpinak hívják...

Na nekem meg ez a furcsább változat...

2011. jan. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek olyan párt, akik nem is házasok, nincs gyerek, mégis apázzák, anyázzák egymást, nah az tényleg fura. Amúgy szerintem nem gáz, és tényleg nagyon unatkozhatsz, ha ezen akadsz fent...
2011. jan. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Hű! Milyen sok válasz érkezett! Kifejezetten érdekes látni, a sokféle nézőpontot, érvet. 17:08 szerintem egy férfiban is felmerülhet a kérdés. Konkrét példát tudok rá. A férfi nem abból áll, hogy csak néz ki a világba, és nem foglalkozik semmivel...17:22 szerintem ilyen alapon ezt nagyon sok kérdésnél kiírhattad volna. Az oldal tudtommal eszmecserére való, nem pedig arra, hogy: minek kérdezel ilyesmit...Ugyanis ez a gyakori KÉRDÉSEK. hu. Remélem nem bántottam meg egyikőtöket sem, de nekem ez a véleményem. Érdekelnének még további álláspontok is.
2011. jan. 5. 17:26
 19/28 anonim ***** válasza:
Mert ha nagymamlasznak hívnám megsértődnek, így meg biztosan tudja, hogy neki szóltam, immáron 200szorra:)
2011. jan. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
63%

Ezzel nem értek egyet, hogy a gyerek így tanulja meg a megszólítást. Soha az életben nem apáztuk meg anyáztuk (:D) egymást, mert mindkettőnket a hideg ráz ettől. A kislányunk mégis apának és anyának szólít.

Anyukám apázza mindig Apukámat, attól is a falra mászom.

2011. jan. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!