Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig bírnád idegekkel, hogy...

Meddig bírnád idegekkel, hogy a párod exe téged "zaklat"?

Figyelt kérdés

November elején kezdett el nekem írni. Szóltam a páromnak, erre az volt a reakciója, hogy őt is, és magamat is töröljem le a közösségi oldalról.

Egy ideig leveleztem vele, de meguntam és nem reagáltam a leveleire. Elkezdett párom húgának írni, de ő sem foglalkozott vele. Majd következett egy barátnőm. Neki is írkált, mostanra egészen összebarátkoztak. (Az egy dolog hogy rosszul esik a barátnőm viselkedése, de majd túlleszek ezen is valahogy). Leveleznek kb 3-4 hete. Persze az ex hazudozik a páromról (olyan durvákat állít róla, hogy azért már fel lehetne jelenteni...)

Miután ez sem jött be, elkezdett a képeim alá írogatni, mindenféle bunkóságokat. Nem válaszolok rá, csak törlöm a hozzászólásait.

A párom mindenről tud, csak annyit mond, hogy töröljem magam a közösségi oldalról. Megmondtam neki, hogy egy idióta nő miatt nem vagyok hajlandó "bújkálni".


Egy ismerősömnek meséltem ezt a dolgot, azt mondta hogy ő már rég kilépett volna a kapcsolatból.

Szerintetek? Köszönöm a válaszokat.


2011. jan. 5. 10:56
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

Nincs az ismerőseim között, de több közös ismerősünk is van.

Igen, valahogy úgy képzeld el, hogy napi 2-3 alkalommal belépek, megnézem mik történtek, és ha ír valamit, kitörlöm.

2011. jan. 5. 14:27
 32/36 anonim ***** válasza:

De miért nem tiltod le???

Akkor még csak nem is látna Téged, és semmilyen módon nem tud kapcsolatba lépni veled.

2011. jan. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
De tényleg! Ha letiltod, akkor az nem olyan mintha gyáva lennél és félnél tőle. Én ezt nem tűrném el. Hát miért nem vagy egy kicsit talpraesettebb?? Tiltsd le, nem tartozol neki annyival sem hogy láthat téged FB-n...
2011. jan. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Szerintem meg éppen azzal bizonyítod, hogy mennyire "gyáva vagy", hogy le sem mered tiltani, mert jajj mi lesz...

Te tűröd, hogy egy hülye ocsmányságokat írjon a képek alá? Már ne is haragudj, de hülyét csinálsz magadból, hogy ezt megtehetik veled.A közös ismerősök biztos jót röhögnek, hogy olyan "buta vagy", hogy még elle sem tudsz tenni.


Látod, minden csak nézőpont kérdése.Mindenki azt mondd, amit akar.Végigolvastam az összes komit, a fenti példa annak szemléltetésére volt jó, hogy lásd, azt írok, amit akarok rólad, ismeretlenül.Ha akarom megértem, amit írsz, és sajnállak, ha akarom elkezdek röhögni rajtad, hogy még erre sem vagy képes.

Ebből fakadóan->Tiltsd le!!!!!!!!

Amit írtam azért írtam, hogy felébredj végre!

2011. jan. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez az!!! a csajt is az idegesítené ha nem tudna semmit sem rólatok... Basszus már én húzom fel magam ezen a dolgon!!!!
2011. jan. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

Az elmúlt 4 napban "eltűnt" a nő, vagyis nem írkál. Nem tiltottam le, csak raktam fel több közös képet.

Vagy megértette, vagy ez olyan vihar előtti csend.

2011. jan. 8. 16:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!