Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig bírnád idegekkel, hogy...

Meddig bírnád idegekkel, hogy a párod exe téged "zaklat"?

Figyelt kérdés

November elején kezdett el nekem írni. Szóltam a páromnak, erre az volt a reakciója, hogy őt is, és magamat is töröljem le a közösségi oldalról.

Egy ideig leveleztem vele, de meguntam és nem reagáltam a leveleire. Elkezdett párom húgának írni, de ő sem foglalkozott vele. Majd következett egy barátnőm. Neki is írkált, mostanra egészen összebarátkoztak. (Az egy dolog hogy rosszul esik a barátnőm viselkedése, de majd túlleszek ezen is valahogy). Leveleznek kb 3-4 hete. Persze az ex hazudozik a páromról (olyan durvákat állít róla, hogy azért már fel lehetne jelenteni...)

Miután ez sem jött be, elkezdett a képeim alá írogatni, mindenféle bunkóságokat. Nem válaszolok rá, csak törlöm a hozzászólásait.

A párom mindenről tud, csak annyit mond, hogy töröljem magam a közösségi oldalról. Megmondtam neki, hogy egy idióta nő miatt nem vagyok hajlandó "bújkálni".


Egy ismerősömnek meséltem ezt a dolgot, azt mondta hogy ő már rég kilépett volna a kapcsolatból.

Szerintetek? Köszönöm a válaszokat.


2011. jan. 5. 10:56
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:

Az ünnepek alatt alig ettem, folyamatosan görcsben volt a gyomrom.

Tudom, hogy ez a kavarás nem állhat közénk, mégis egy kicsit tartok ettől a nőtől.

A helyzetet bonyolítja, hogy nem M.o.-n lakik, így nem is tudnék vele beszélni, hogy álljon le.

2011. jan. 5. 11:02
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Iwiwen van egy csomó féle beállítás, hogy ismeretlen ne tudjon a képeid alá írni.Ezen kívül a leveleknél is van, hogy feladó kizárása, több levelet nem tud neked írni ha bekapcsolod.A profilodat állítsd be úgy, hogy ismeretlen ne lássa a képeket, és az adatlapodat.Profilképekbe meg olyan semleges képeket tegyél.Vagy sz.rd le, hogy mit gondol.Gondolom Facebookon is vannak ilyen lehetőségek, úgyhogy ezeket nézegesd meg, és állítsd be.Én is anno ezt csináltam, hogy ne tudjon más csámcsogni az én dolgaimon.

Amúgy a csaj saját magát járatja le, nem kell vele foglalkozni, mert ha nem reagálsz semmire annál jobban idegesíted, annál nincsen rosszabb, mikor nem kapsz választ :):Tehát tessék alkalmazni ezt a trükköt.Be fogja fejezni, párod is tegyen ugyan így.

23L

2011. jan. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 komasa ***** válasza:
100%
Szerintem tiltsd le a közösségi oldalon, és akkor nem tud megjegyzéseket tenni a képeidre, és nem tud üzeneteket írni. És felejtsd el.
2011. jan. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Fb-ről van szó.

Egyszer már teljesen letiltottam a nőt, ekkor azt üzente, hogy látja hogy félek tőle, és így hamarabb eléri a célját.


Ezt is egyfajta bujkálásnak érzem.

2011. jan. 5. 11:07
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

tiltsd mindenhonnan,töröld mindenét,ne válaszolj ha mégis megkapsz üzenetét


majd megunja


párodnak van igaza,töröld magad ha másképp nem megy


nehogy már a facebook olyan nagy vmi legyen


énse vagyok fenn,mégis élek:D

2011. jan. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

A legtöbb rokonommal és barátommal csak ott tudom tartani a kapcsolatot.

Ezért nem szeretném magam letörölni.

És megalázkodni sem szeretnék előtte.

2011. jan. 5. 11:11
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan SZ:ARD már, le , hogy ő mit gondol, hát nem érted, hogy teljesen lényegtelen?!!

Ő a nehéz felfogású, és nem érti meg, hogy már unod, hogy ilyen hülye.Tiltsd le, meg csináld meg, amiket mondtam az első válaszban, és ne érdekeljen, hogy mit gondol.

Őszintén szólva ki ő neked, hogy megítéljen, vagy bármit mondjon rólad???Csak egy hülye, aki bizonyítja is a tetteivel, hogy az.

De felidegesítettél most a bizonytalanságoddal :D!

Legyél határozott, ha valamit megtettél nem kell visszalépni, és kész!!

23l

2011. jan. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha az a célja, h bedilizz tőle, akk ah látom jó úton halad, de ha az, h visszaszerezze a pasid, azt csak tudod, h semmi esélye. De ha semmi esélye, akk nem értem, h miért idegelsz ezen?
2011. jan. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
40%

én kidobnám a pasit és a barátnőmmel se állnék szóba. ezt a pasinak kéne elrendezni. mi az h ő ennyire félvállró veszi ezt amikor látja h téged zavar? és milyen barátnő az olyan aki összebarátkozik olyannnal aki téged bánt.


nem a lány állt közétek,egyszerűen így derült ki h a párod kicsit sem szeret. sajnálom én így gondolom.


álj ki magadért. mond meg a pasidnak h addig látni se akarod amig ezt le nem rendezi. akor majd meglátod mennyire vagy neki fontos. a barátnőnek meg mond meg h gratulálsz az új barátnőjéhez,legalább lesz más helyetted aki hallgatja a hülyeségeit.


legyél kemény ne hagyd magad,mert ezek nem szeretnek

2011. jan. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi a célja, mert azt bizonygatta, hogy ő házasodni akar a párjával, meg babát terveznek.

Ahhoz képest velünk többet foglalkozik mint a családjával.

2011. jan. 5. 11:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!