Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Drogozik? (kérdés rövid)

Drogozik? (kérdés rövid)

Figyelt kérdés

Bocsi lehet ne jó kategória.

15 éves lány vagyok barátom 17. Egy suliba járunk. Ma mondtam barátomnak szünetbe hogy várjon egy picit hagy beszélgessek barátnőmmel. Mikor végeztem indultam barátomhoz, de háttal állt egy közös haverunkkal beszélt. Átkaroltam mellé álltam, erre láttam hogy el akar gyorsan dugni valamit, megfogtam a kezét visszahúztam.. egy visszazárható kis tasakban volt pár fehér tabletta. Azonnal elengedtem és megkérdeztem h ez mi? Erre elkezdtek röhögni hogy csak édesítőszeres tabletta meg citrompótló (tényleg úgy néz ki).. mondtam neki hogy de ha az akkor miért akartad előlem eldugni? Erre mondta hogy csak hülyéskedni akartak másokkal. Utána beszéltem barátommal azt mondta h sajnálja, meg hogy soha nem drogozna, mert tudja hogy nekem az mennyire fájna.( mivel tesóm drogozik, és neki elmondtam :S). Aztán odamentünk egy másik haverjához, barátom odaszólt neki: Igaz XY hogy egyszer sem láttál még nálam semmilyen szert? Erre a srác mondta hogy "miért kérdezed, vagy igaz mondtad h ha leszoksz a cigiről rászoksz valamire" Mondom mi van? Erre barátom azt mondta hogy csak arra gondolt hogy kávé vagy valamire szokna rá :S Mit csináljak? Ti ezt hogy látjátok?:( Kétségbe vagyok esve..


2011. jan. 4. 15:26
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
mit érdekel az téged ha ő drogozik? hagy drogozzon az ő élete...
2011. júl. 21. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Szerintem nem így gondolkoznál ha a te barátodról lenne szó..
2011. júl. 21. 22:19
 33/34 anonim válasza:
78%
Nyilvan... Miert vicces 11.ben hogy haha nezd en drogozok. Kb alsoba csinaltunk ilyen krétaporral-.- Nyilvan drogozik de hogyha nem viselkedik furan, joarc akkor miert zavar ha hetvegen elszall kicsit?-.- Amugy ha maskor ilyet latsz vedd be a felet es kiderul...
2011. aug. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom.. nem venni rajta észre semmit azóta sem..
2011. aug. 27. 17:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!