Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Drogozik? (kérdés rövid)

Drogozik? (kérdés rövid)

Figyelt kérdés

Bocsi lehet ne jó kategória.

15 éves lány vagyok barátom 17. Egy suliba járunk. Ma mondtam barátomnak szünetbe hogy várjon egy picit hagy beszélgessek barátnőmmel. Mikor végeztem indultam barátomhoz, de háttal állt egy közös haverunkkal beszélt. Átkaroltam mellé álltam, erre láttam hogy el akar gyorsan dugni valamit, megfogtam a kezét visszahúztam.. egy visszazárható kis tasakban volt pár fehér tabletta. Azonnal elengedtem és megkérdeztem h ez mi? Erre elkezdtek röhögni hogy csak édesítőszeres tabletta meg citrompótló (tényleg úgy néz ki).. mondtam neki hogy de ha az akkor miért akartad előlem eldugni? Erre mondta hogy csak hülyéskedni akartak másokkal. Utána beszéltem barátommal azt mondta h sajnálja, meg hogy soha nem drogozna, mert tudja hogy nekem az mennyire fájna.( mivel tesóm drogozik, és neki elmondtam :S). Aztán odamentünk egy másik haverjához, barátom odaszólt neki: Igaz XY hogy egyszer sem láttál még nálam semmilyen szert? Erre a srác mondta hogy "miért kérdezed, vagy igaz mondtad h ha leszoksz a cigiről rászoksz valamire" Mondom mi van? Erre barátom azt mondta hogy csak arra gondolt hogy kávé vagy valamire szokna rá :S Mit csináljak? Ti ezt hogy látjátok?:( Kétségbe vagyok esve..


2011. jan. 4. 15:26
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
*nem
2011. jan. 4. 15:27
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszélj vele négyszemközt a témáról, a barátja előtt lehet fel akar vágni.
2011. jan. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
86%
Lehet csak poénkodtak, vagy ha tényleg az volt, lehet megnézte, és ha nem vagy ott kipróbálta volna, de mivel ott vagy szerintem nem fogja.Osztályodból valaki drogozik? Kié lehetett?
2011. jan. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim válasza:
70%
Aki drogozik az mindent megtesz egy kis anyagért éspróbálja elrejteni én ott megkóstoltattam volna vele... és utánna te is megkóstolhattad volna hogy miaz??
2011. jan. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
54%

én spec választást adnék neki:

vagy abbahagyja, vagy kalap kabát


ha számítasz neki valamit, abbahagyja, ha nem akkor meg nem ér annyit, hogy foglalkozz vele

2011. jan. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég valószinü hogy nem édesitöszer sem citrompotlo volt abban a tasakban. de ha esetleg találsz nála ilyen tasakot és beleszagolsz akkor is kitudod deriteni vagy megnyalod érzed h nem citrompotlo. de nem is biztos h neki kelett hanem vmi haverjának csak a pasid haevrja tudott ilyesmit intézni.
2011. jan. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim válasza:
49%
vagy ráijesztettem volna h megmuatatom a tanárnak 15:30-as
2011. jan. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Ööö barátom 11.-es én meg 9.-es és egy 10.-es srác adta neki.. Totál bíztam barátomnak, de most nem vagyok biztos benne. Beszéltem vele akkor azt mondta nem drog, sajnálja meg azért vette el hogy valakit átvágjon vele :S
2011. jan. 4. 15:34
 9/34 anonim ***** válasza:
96%
Hát én a helyedben nem bíznék. Vagy ha annyira úgy gondolja, mondd neki, hogy adja neked oda azt a zacskót benne a "citrompótló"-val. Ha megnyalod, rögtön kiderül, hogy citrompótló-e valójában.
2011. jan. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Már vissza adta a srácnak szóval mindegy.. ha meg szólnék barátomnak hogy hozzák el nekem akkor hnapra simán ki tudják cserélni =/
2011. jan. 4. 15:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!