Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Drogozik? (kérdés rövid)

Drogozik? (kérdés rövid)

Figyelt kérdés

Bocsi lehet ne jó kategória.

15 éves lány vagyok barátom 17. Egy suliba járunk. Ma mondtam barátomnak szünetbe hogy várjon egy picit hagy beszélgessek barátnőmmel. Mikor végeztem indultam barátomhoz, de háttal állt egy közös haverunkkal beszélt. Átkaroltam mellé álltam, erre láttam hogy el akar gyorsan dugni valamit, megfogtam a kezét visszahúztam.. egy visszazárható kis tasakban volt pár fehér tabletta. Azonnal elengedtem és megkérdeztem h ez mi? Erre elkezdtek röhögni hogy csak édesítőszeres tabletta meg citrompótló (tényleg úgy néz ki).. mondtam neki hogy de ha az akkor miért akartad előlem eldugni? Erre mondta hogy csak hülyéskedni akartak másokkal. Utána beszéltem barátommal azt mondta h sajnálja, meg hogy soha nem drogozna, mert tudja hogy nekem az mennyire fájna.( mivel tesóm drogozik, és neki elmondtam :S). Aztán odamentünk egy másik haverjához, barátom odaszólt neki: Igaz XY hogy egyszer sem láttál még nálam semmilyen szert? Erre a srác mondta hogy "miért kérdezed, vagy igaz mondtad h ha leszoksz a cigiről rászoksz valamire" Mondom mi van? Erre barátom azt mondta hogy csak arra gondolt hogy kávé vagy valamire szokna rá :S Mit csináljak? Ti ezt hogy látjátok?:( Kétségbe vagyok esve..


2011. jan. 4. 15:26
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

köszi !

Gondolkoztam ezen hogy lehet ha drog lenne nem a 2. emelet közepén adta volna neki oda a srác a csomagot. De kitudja..

Majd szerintem beszélek még egyszer barátommal, és ha még mindig nem tiszta akkor valakit megkérdezek az osztályából..

2011. jan. 4. 15:59
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha édesítőszert vagy citrompótlót akar viccből beszerezni, miért egy haverjával hozatja? Bármelyik sarki boltban vásárolhat, párszáz forint csak. Nekem ez a gyanús a történetben.
2011. jan. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Beszéltem barátommal azt mondta hogy amíg barátnőmmel beszélgettem ő beszélgetett a haverjával, és ő mutatta neki a csomagot és elkérte megnézni, de ahogy odamentem megijedt és hirtelen reflexből zsebre vágta hogy nehogy félre értsem.. hát mondom épp ezt nem kellett volna =/
2011. jan. 4. 18:07
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mondjuk egy jó poénba lehet, hogy bevett volna, ha poén lett volna.Akkor miért nem vett be?
2011. jan. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem azért adta neki oda a suliban, hogy ott vegye be, hülye is lett volna. Ha megszerezte volna, valószínűleg olyankor használta volna, amikor tudja, hogy a kérdező nem tudhat róla.
2011. jan. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Hirtelen olyan sokkba voltam hogy csak annyit mondtam h tüntesse el.. visszagondolva már megkóstoltatnám vele.. vagy én nyalnám meg.
2011. jan. 4. 18:34
 27/34 anonim ***** válasza:

ne hidd el ezt a kamudumát...tapasztalat...mivel benne vagyok...biztos vagyok h drogozik...és igen..az eki tényleg ugy néz ki mint a kis citrompotló...de ha megnézed jobban, akkor nem biztos...és hát az íze se épp savanykás...

22L

2011. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

kösz a választ!

Azóta én semmi gyanúsat nem láttam barátomon, rendesen viselkedik, nem csinál furcsa dolgokat..

2011. jan. 23. 22:11
 29/34 anonim ***** válasza:

ha ügyes akkor észre se veszed rajta...ne bizd el magad...:)

22L

2011. jan. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
köszi :) figyelek rá nagyon :)
2011. jan. 24. 18:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!