Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez normális dolog?...

Most ez normális dolog? (bövebben lent. )

Figyelt kérdés

Van az utcánkban egy ismerös akitöl olcsón megveszem a gyereke kinött ruháit.Neki is jól jön és nekem is.

Nemrég átkültem a gyereket valamiért hozzájuk.Èpp, vissza jött a gyerek már csörög is a telefon."A gyereke teljesen kiborult,tombol,örjöng,és adjam vissza a gyerekem fejéröl a sapkát mert mégis kell az ö gyerekének.Tavaj tél végén vettem meg töle,tényleg új volt.Ledöbbentem,vissza adtam.


2011. jan. 4. 09:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Mondd neki,hogy köszi nem kell a könyöradomány,add vissza a pénzem,mert ez nem tetszik a gyerekemnek...Meg amugysem adok rá kopott sza..rokat....

És innentől kezdve áruld másnak a sza..rjaidat...

2011. jan. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Nem volt otthon,ráakasztottam a kilincsre.Gondolom majd felhív,hogy mi van.Akkor megmondom neki.
2011. jan. 4. 12:06
 23/27 anonim ***** válasza:

na hivott már???

Ird meg mi volt...

2011. jan. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk talán azt mondd neki, hogy amit kifizettél, az a TIÉD. Tehát most nála van egy sapkád, amit vagy adjon vissza, vagy az árát adja vissza. Aztán viszlát.

Ezt a vacakot meg, amit küldött, ezt nem kérted, ki se fizetted, na ez az ÖVÉ.

2011. jan. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Nem jelentkezett eddig.De majd megírom,hogy mi volt.

Köszi!

2011. jan. 4. 15:20
 26/27 anonim ***** válasza:
Na???
2011. jan. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Valószinü,gondolja,hogy miért vittem vissza a cuccát.

Az én részemröl le van...a dolog.

Legyen szép a napotok!

2011. jan. 5. 10:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!