Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez normális dolog?...

Most ez normális dolog? (bövebben lent. )

Figyelt kérdés

Van az utcánkban egy ismerös akitöl olcsón megveszem a gyereke kinött ruháit.Neki is jól jön és nekem is.

Nemrég átkültem a gyereket valamiért hozzájuk.Èpp, vissza jött a gyerek már csörög is a telefon."A gyereke teljesen kiborult,tombol,örjöng,és adjam vissza a gyerekem fejéröl a sapkát mert mégis kell az ö gyerekének.Tavaj tél végén vettem meg töle,tényleg új volt.Ledöbbentem,vissza adtam.


2011. jan. 4. 09:08
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

Nem 5 éves gyerekröl van szó hanem 13 a fia,és ha valami nem elég menö neki,fel sem hajlandó venni.De így a gyerekem fejéröl "leszedni",hát...

Engem az lepett meg,hogy az anyja is tök normálisnak tartotta,hogy vissza jár a sapka.

2011. jan. 4. 09:13
 2/27 anonim ***** válasza:
76%
Talán kérdezd meg a gyerekedet,hogy mi történt..
2011. jan. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Hogy ´mi történt?Amíg ö át ment?Nem volt bent náluk csak újságot vitt át.Az ajtóban kb.3 perc volt.
2011. jan. 4. 09:19
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális. Kifizetted, a tiéd.

A többit meg kezelje le ő a gyerekével... Meg egy pszichológussal...

2011. jan. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
78%

Azért az is megdöbbentő, hogy Te sem akadtál ki akkor és ott, hanem egy zokszó nélkül visszaadtad! És most emészt a dolog. Ejnye-bejnye... Szerintem nyugodt hangnemben mondhattad volna, hogy Te azért fizettél, és ha kell neki akkor visszavásárolhatja (én magasabb árat mondtam volna neki). Szerintem most nem csak magadat "aláztad meg" hanem a fiadat is.


Ezt a megalázást úgy értsd, hogy jelezted veletek bármit meg lehet tenni.


Kérdésedre a válaszom: nem normális, de Te ezt meg még hagytad is

2011. jan. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Ha nem adom neki vissza és a fia(amilyen) az utcán leszedi a fejéröl azt nem akartam.Ezen túl én nem tartok igényt a dolgaira.
2011. jan. 4. 09:34
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt szerintem az ismerősnek először a saját gyerekétől kellett volna megkérdeznie, hogy kell-e még neki az a sapka vagy sem. Ha a gyerek azt mondja, hogy nem, és utána mégis kicsapja a hisztit, akkor így járt, te azt kifizetted és kész. Én ezek után biztos nem vennék tőle semmit.
2011. jan. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
9:35 Köszi!
2011. jan. 4. 09:36
 9/27 anonim ***** válasza:
És visszaadta a pénzt,amit adtál érte??
2011. jan. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Ö úgy mondta:A sapkát amit én adtam neked.

Nem vagyon fukar ez a része levan...

Èn mondtam majd remélem találok helyette egy másikat tavajról,az én gyerekem se járhat sapka nélkül.Ö azt mondta ö vesz neki egyett helyette.

De másnap itt csöngetett mint a veszett.Nem nyitottam ki.

Letett az ajtó elé egy szatyorban egy agyon mosott fakó sapkát,a hozzá illö agyon mosott sállal.Régen kék volt most szürke.Hát,csak döbbenek le.Másnap felhívott,hogy jó lett e a sapka.Èn nem vagyok egy bunkó tipus és nem is leszek az aki megmondja neki a magájét.

Csak azt mondtam,hogy egy melegebb fosapkát találtam neki.

2011. jan. 4. 09:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!