Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez normális dolog?...

Most ez normális dolog? (bövebben lent. )

Figyelt kérdés

Van az utcánkban egy ismerös akitöl olcsón megveszem a gyereke kinött ruháit.Neki is jól jön és nekem is.

Nemrég átkültem a gyereket valamiért hozzájuk.Èpp, vissza jött a gyerek már csörög is a telefon."A gyereke teljesen kiborult,tombol,örjöng,és adjam vissza a gyerekem fejéröl a sapkát mert mégis kell az ö gyerekének.Tavaj tél végén vettem meg töle,tényleg új volt.Ledöbbentem,vissza adtam.


2011. jan. 4. 09:08
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
FONALSAPKÀT akartam írni!!!
2011. jan. 4. 09:54
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normális dolog, sőt bunkóság. Én sem vennék tőle semmit ezek után. Inkább elmennék egy turkálóba és megvenném ott az alig használt márkás cuccokat a gyereknek. A fakó sálat és sapkát add vissza. Mondd meg neki, hogy nem akarod, hogy emiatt is sírógörcsöt kapjon a fia.
2011. jan. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos hogy SOHA többet nem vásárolnék tőle...

Igazán megtanithatná a fiát....

Ehhez pofa kell,hogy amit egyszer elad,azt visszakéri....

És hidd el ez a gyerekednek sem jó,hogy más lemaradt ruháiban jár(ráadásul ismerős ruháiban)....

Akkor már inkább a turkáló,vannak kilós turik is,nagyon olcsók.

És azt senki nem hányja rátok....

Remélem ez tanulság volt neked is...

2011. jan. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket!
2011. jan. 4. 10:15
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

elég pofátlan....

szerintem már az is, hogy pénzért árulja a kinőtt ruhákat.

mi a még szépeket, az olyanokat amit tényleg csak kinőttünk egy ismerős családnak adjuk, amik kicsit kopottabbak, de még használhatóak, azokat ruhagyűjtő konténerbe.

A fiadnak nem tetszett egyébként a sapka? megvettétek, a tiétek...

Szerintem legyél kicsit "bunkóbb", határozottabb, szépen vágd hozzá az agyonmosott szart amit adott. és követeld vissza a pénzed. az azéert nem normális ha így bánnak egy emberrel, ahogy veletek.

2011. jan. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Én is vissza vinném neki a fakó kopott sapkát és sálat...egye meg.


Amúgy tudom ajánlani a háda kft boltjait (neten rá tudsz keresni, hogy hol van közeletekben). Vannak ott olyan dolgok, amiket még fel sem vettek, még az eredeti címke is rajtuk van... és akkor majd mondhatja a fiatok, hogy a "gazdag külföldi nagybácsitól van"...


szintén abbahagynám vele a közös üzletelést...keress más anyukát, vagy barátnőt, na akkor biztosan enné a sapkáját, ha megtudná, hogy mással üzletelsz...:))

2011. jan. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Mikor utoljára beszéltünk megkérdeztem,hogy most boldog a fia a sapkával?Azt válaszolta: Jaj,ez csak amolyan féltékenység lehetett a fia részéröl.
2011. jan. 4. 10:34
 18/27 anonim ***** válasza:
Hát én úgy beolvasnék neki...
2011. jan. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Àt megyek a kopott cuccal,és megmondom,hogy többet nem kérek a dolgaiból.
2011. jan. 4. 11:12
 20/27 A kérdező kommentje:
Vagy mit mondjak neki?
2011. jan. 4. 11:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!