Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti hogy birjátok ki a...

Lányok, ti hogy birjátok ki a szerelmetek lánytesóját?

Figyelt kérdés
Én megőrülök tőle,egésznap mondja,hogy ő mennyire tökéletes,legszebb stb..beszól stb.
2011. jan. 3. 19:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
77%

Az én barátom huga rendes,el tudunk beszélgetni.

Lehet nem vagyok a szive csücske(sose lehet tudni:),de nincs probléma köztünk.

Kicsit hisztis,de még abban a korban van,hogy semmi sem jó neki:D

21/L

2011. jan. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
80%
hát én egy lánytesó vagyok, de ez elég nagy bunkóság szerintem... igaz szerintem a bátyáim barátnőinek énis néha idegesítő vagyok, mert nyavalygok anyának vagy ilyesmi :D de sose mondanék olyat hogy én nem megyek ha jön tesóm barátnője ... sőt még örülnék is neki. szóval sztem nem normális a csaj.:(
2011. jan. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
50%

Nekem nagyon jo volt a kapcsolatom az exem hugaval, alig egy evvel fiatalabb nalam, segitettem neki az erettsegiben, en akkor mar egyetemista voltam, vittem magamal nyilt napra. Jo volt a kapcsolatunk. Remelem, neked is sikerul valami beszelgetos kapcsolatot kialakitani, nem jo a "csaladon"beluli ellensegeskedes.Nem javithato egyaltalan a viszonyotok?

20/L

2011. jan. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
áá nem javiható.Múltkor is ment az anyjához,hogy küldjön haza.Meg a hátam mögött kibeszél.Mikor megkérdeztem miért csinálja akkor meg : hát mert én megtehetem..
2011. jan. 3. 19:32
 15/23 anonim ***** válasza:
77%
hat a baratom novere nagyon kedves es nyitott felem. A huga mas...hozzam se szol, probalok beszegetni vele es alig mond valamit...de o ilyen, nem nekem szol a dolog, mert a batyjaval se nagyon beszelget, de en akkor is nehezen viselem, hogy amikor naluk vagyok (ketten laknak egyutt) elmegyunk egymas mellett, mintha ott se lenne a masik
2011. jan. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
50%

Hat, akkor ne foglalkozz vele, sajnalom, hogy igy jartal. Hany eves? Most kamaszodik? Mert akkor lehet, hogy csak ezt az idoszakot kell atveszelned.


Probalj meg a leheto legkevesebbet foglalkozni vele, ha kamasz es lajta, hogy nem erdekel a velemenye, akkor egy ido utan abbahagyja.

20/L

2011. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Kedvelem, kislány még, 14 éves. Szerény, aranyos, több mint 6 év van közöttünk.

jófej lesz ha nagy lesz:D

2011. jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
27%

Ilyenkor áldom az eget, hogy az én páromnak nincs testvére. egyébként ne higgyétek, hogy ha férfitestvére van, az önmagában garancia, hogy nem lesz konfliktus. Az exem öccse egy igazi aljas rosszindulatú görény volt velem, pedig sose kerestem vele a konfliktust és nem is adtam rá okot. Ráadásul fogalmam sem volt, hogy kezeljem a helyzetet, mert sejtettem, hogy nála nem a féltékenység vagy a rivalizálás generálta az utálatot, hanem valami teljesen más, amit nem értek most sem.

Ha nő testvére lenne a páromnak és megpróbálna engem fúrni, szép kedvesen, de határozottan elé állnék és elmagyaráznám, hogy a kedves testvérének márpedig én vagyok a barátnője és ez így is marad ameddig így akarjuk, ha tetszik, ha nem, jobb ha ebbe beletörődik:)

2011. jan. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Én 20 éves vagyok, a barátom 19, a húga pedig 15.

Én nagyon jóban vagyok a sógornőmmel, volt, hogy áthívtam magamhoz, és tartottunk egy csajos estét, romantikus tinifilmeket néztünk, meg popcornt ettünk. :)

Az érdekessége, hogy a barátomnak nagyon nem tetszik, hogy ennyire jóban vagyok a testvérével, és hogy minek nézek én lassan 21 éves fejjel Hannah Hontanat, meg hasonlókat. :D

Sajnálom, hogy a te barátod tesója nem ilyen jófej.

2011. jan. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsére olyan, mintha a nővérem lenne.

De tudom milyen az, amit leírtál, a volt barátom nővére eleinte velem is nagyon távolságtartó volt, de aztán hirtelen megnyílt, és utána egészen jóban lettünk; de addig szörnyű volt, mintha valami idegen, nemkívánatos személy lennék, amit persze mondani nem mondott, de én kiéreztem a viselkedéséből. Próbáltam nem törődni vele, mindig kedves voltam, köszöntem neki, ha névnapja/szülinapja volt, felköszöntöttem, de semmi több, nem akartam nyomulni, vagy hogy úgy tűnjön nekem annyira nagyon szükségem van az ő barátságára/szimpátiájára, ez így ment hónapokig, aztán szerintem rájött, hogy nem egy betolakodó vagyok:)

22L

2011. jan. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!