Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti hogy birjátok ki a...

Lányok, ti hogy birjátok ki a szerelmetek lánytesóját?

Figyelt kérdés
Én megőrülök tőle,egésznap mondja,hogy ő mennyire tökéletes,legszebb stb..beszól stb.
2011. jan. 3. 19:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
54%
Én barátomnak 3 fiú testvére van, még úgy nem találkoztam velük, remélem jól kijövök majd velük
2011. jan. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
77%

én még annyira nem ismerem őt, még most egy kicsit furának tűnik, de lehet hogy majd változik

szerintem te is így leszel, csak engedd közelebb magadhoz

2011. jan. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
engem pl most a szülei meghivtak nyaralni,de a csaj közölte,hogy én nem mehetek és akkor NEM.mert ő a királylány :)
2011. jan. 3. 19:11
 4/23 anonim ***** válasza:
Az én barátom lány testvére is királylánynak hiszi magát, de nálunk nem ez a fő probléma sajnos.
2011. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Annyit nem találkozok velük, hogy ki kelljen bírnom őket. :D Egyikkel jól megvagyok, a családja is aranyos, a másik messze lakik, a harmadikkal meg megint csak alig látom, nem egy sűrűn összejárós család.
2011. jan. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
Talán megis raknak egyszerre mind a hárman.:)
2011. jan. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
54%

Uhh addig örülj amíg csak ennyi a gond :D

Az én párom nővére féltékeny rám, mert úgy szeret az anyósom engem is, mintha a lánya lennék...

El tudom képzelni miket kavarhat a hátam mögött :/ 20/L

2011. jan. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Rám is féltéken a csaj és sajnos a barátom anyukája is.Igen,a kavarások is mennek.:S
2011. jan. 3. 19:21
 9/23 anonim ***** válasza:
54%

Kedves 19:18as:

Látszik mennyi eszed van, a válaszaid is csak 50%-osak:)

Nem-nem fognak "megrakni", nem vagyok olyan lány, aki ilyenbe benne lenne, és a kedvesem se csalnám meg SOHA, és a testvérei sem ilyenek:) Ha tudni akarod a bátyja 22éves, és van barátnője, a középső öccse 13 éves, a legkisebb pedig 5 éves:)

2011. jan. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%

A volt barátom hugija teljesen közvetlen, vidám és jófej volt. De a srácot nem sikerült alaposan megismernem, beleuntam, szakítottunk. És mikor később még egyszer visszamentem hozzájuk valamiért, a hugi megörült nekem, hogy "de jó, mégsem szakítotok?!"... De csak rosszul látta a szitut.

Szóval van pozitív példa is. :-)

2011. jan. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!