Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, mit szólnátok, ha a...

Szülők, mit szólnátok, ha a gyereketek bukásra állna valamiből?

Figyelt kérdés
Én most bukásra állok az egyik reál tantárgyból..2 egyesem van. Anyu azt hiszi, van még mellette más jegyem is, csak nincs beírva..nem merem neki elmondani, hogy lehet, meg fogok bukni. Többi tantárgyból jó vagyok, meg alapvetően jó tanuló vagyok, soha semmiből nem álltam bukásra, átlagom 4,4 és most vagyok 11.-es. Nagyon félek neki elmondani! Egyszerűen nem megy a tanulás ebből a tantárgyból, nem értem:( És már itt a félév. Mit tegyek?
2011. jan. 3. 18:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Melyik tantárgy?
2011. jan. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

ülj le, és mondd el neki ezt, anya, nm megy, nem tudom megtanulni, kérlek, segíts. csak őszintén :-)


ennél fontosabb problémák is vannak a világon, nem fogja leharapni a fejedt, ha amúgy normális. csak ne titkold el, hanem ülj le vele, ha lehet, még ma este.

2011. jan. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
fizika, de ez most mit számít?
2011. jan. 3. 18:58
 4/19 anonim ***** válasza:

Ha nem megy, nem érted miért vártál féévig?

Mindeképpen ülj le anyukáddal és beszéld meg vele. Modn el,hogy nem megy, ohgy éftél mit szól astb. Biszots nem fog örülni de segíteni fog megoldást taláni arra, ohgy ne bukj meg. Ha most félévkor nincs is mit tenni évévégig elég sok időven helyre hozni ha tlaász egy megfelelő segítő társat, tatánrt.

2011. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Mond el anyukának és keressetek egy magántanárt aki felzárkóztat.Helyedben már elmondtam volna anyukádnak mert csak akkor tud segíteni neked ha tudja az igazat.Nem fog megenni biztosan,remélem hamar sikerül megoldani a problémádat.Szóritok neked,menj és beszélj vele.

2011. jan. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Csak kérdeztem...Szerintem minnél elöbb megbeszélitek annál jobb.Csak megérti anyukád hogy nem lehet mindenki zseni fizikából (én sem vagyok az...)Ha most félévkor meg is buksz belöle probáld meg év végére legalább ketesre kijavítani.Üljetek le megbeszélni.De lehetőleg olyankor amikor látod hogy anyud nem ideges,jó kedve van stb.

Sok sikert a beszélgetéshez!

(Amúgy én biztos ha lenne gyerekem és mondjuk megbukna akkor probálnék neki segíteni.)

2011. jan. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Elmondom neki ma este..csak félek. De attól még jobban, hogy meg fogok bukni. Aj, nagyon gáz lesz. Meg engem úgy tartanak számon az osztályban, hogy jól tanulok, most meg..de nem tudok mit tenni, gyakoroltam, mégse megy. Nem tudom, mi van velem, matekból pl. 5-ös leszek.
2011. jan. 3. 19:11
 8/19 anonim ***** válasza:

Szerintem még van esély javitani.Még van idő év végéig.

Attol h félévben rossz lesz a bizid még év végére kijavithatod.Probálj meg javitani,ha látja a tanár h akarsz akkor engedni fogja,félévkor ha nem is sikerül már év végéig minen oké lehet.Biztos mérges lesz Anyud föleg h most szólsz,de hidd el jobb mintha akkor szolnál ha megkapjátok a félévit.Majd ha annyira nem megy kérj segitséget anyutol vagy mond neki ha megtehetitek h tanárhoz had járj legalább egy-ét alkalommal.Ha látja benned h "akarsz" akkor nem lesz mérges.

2011. jan. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Tuti szerezne valami tanárt, hogy korrepetáljon, csak nem tudom, van-e lehetőség még félévig javítani. Mert a tanár nem valami együtt érző.
2011. jan. 3. 19:15
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy fél évig ki tudnád javítani mert az mindjárt itt van :/ De év végére biztos sikerül.
2011. jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!