Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megcsal?

Szerintetek megcsal?

Figyelt kérdés

Ma reggel találtam egy vörös üdvözlőlapot a párom asztalán. Vörös cérnával bele volt hímezve az anyagba a neve és egy szerelmes ady vers volt beleírva.

idézek belőle:"...imádni az istent,és egymást szeretni, karácsonyi rege ha valóra válna, igazi boldogság szállna a világra... az aláírás valami álnév, tehát nem éva vagy anikó vagy ilyesmi,hanem egy becenévszerű...

Szerintetek lehet valakije vagy sima kolleganő adhat ilyet? ki vagyok borulva, délután jön haza, nem tudom mit tegyek. :(


2011. jan. 3. 11:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ha ő vette, akkor miért nem mutatta meg neked? Bizonyára tetszett neki, azért vásárolta... Nekem eléggé furcsán hangzik.

Nem árulnád el az aláírást? Abból lehet, hogy lehetne következtetni..

2011. jan. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

nem akarok beírni az aláírást, nehogy az érintettek magukra ismerjenek. kiderülne belőle a munkahelye, így utólag.

állítólag akarácsonyi csomag alján volt, amit én bontottam ugyan ki neki, de nem néztem le az aljára és abban volt.

Mindenki kapott bent ilyet, névre szólóan.az a kis becenevecske meg tényleg utal egy osztályra. basszus, én meg már majdnem összepakoltam és hazaköltöztem :))

2011. jan. 3. 11:38
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ebből lesz a "amit majd az unokáimnak is mesélni fogok" anekdota :))))
2011. jan. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
nők ...
2011. jan. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
most lehet kommentelni, hogy "nők"... de nem kívánom senkinek amit átéltem ma itthon délelőtt a hívásáig... azt hittem vége a világnak. az eljegyzésünk után azért kicsit durvának tűnt. totál elvesztettem a fejemet.
2011. jan. 3. 11:41
 16/18 anonim ***** válasza:

Akkor szépen csomagolj ki. Ha volt a munkahelyen ajándékozás, akkor tutira nem szerető írta.

Ha viszont bizonytalan vagy, akkor legyél pár hétig éberebb, figyeld, hogy nem változott-e meg a viselkedése? Ha nem, akkor tényleg karácsonyi ajándék volt.

Egyébként kétlem, hogy a szeretője ajándékát valaki hazavigye, és szem előtt hagyja...

2011. jan. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

hát remélem utóbbi,

köszi a válaszokat, azért éber maradok, bár mindig is figyeltem, az ördög nem alszik. :)

2011. jan. 3. 11:45
 18/18 anonim válasza:
Nyugi, lehet, hogy ilyennel kedveskedett mindenkinek a csaj mert ilyen érzelgős fajta. Csak nyugodtan, ne támadj, mert akkor nem tudsz meg semmit.
2011. jan. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!