Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megcsal?

Szerintetek megcsal?

Figyelt kérdés

Ma reggel találtam egy vörös üdvözlőlapot a párom asztalán. Vörös cérnával bele volt hímezve az anyagba a neve és egy szerelmes ady vers volt beleírva.

idézek belőle:"...imádni az istent,és egymást szeretni, karácsonyi rege ha valóra válna, igazi boldogság szállna a világra... az aláírás valami álnév, tehát nem éva vagy anikó vagy ilyesmi,hanem egy becenévszerű...

Szerintetek lehet valakije vagy sima kolleganő adhat ilyet? ki vagyok borulva, délután jön haza, nem tudom mit tegyek. :(


2011. jan. 3. 11:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. jan. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem dugta el, akkor nem. Lehet, hogy valaki szerelmes belé, és őt nem is érdekli, azért nem rejtegeti, vagy ennyire szórakozott lenne?
2011. jan. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmi viszonyt folytatna, nem hinném hogy otthagyna az asztalán egy ilyen üdvözlőlapot. Bár ki tudja, lehet megfeledkezett róla, hogy eldugja.
2011. jan. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

LÉgy olyan mint szoktál, kérdezd meg hogy mi történt ma vele, azt mondja hogy semmi, minden úgyanolyan volt, kezdj el vele normálisan beszélgetni kérdezd meg hogy van-e olyan nő aki szeretne tőle valamit stb



szerintem ha megcsalni nem is de valakivel flörtölhet

kitartás és nyugodtság

2011. jan. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Hívd őt fel telefonon, és jelentkezz be azzal a névvel, amit olvastál, és várd a reakcióját.
2011. jan. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem sima kolléganő nem ad ilyet. Én gyanakodnék. De az a legjobb, ha megkérdezed őt, ha hazaért.
2011. jan. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

felhívtam, azt mondta a kolleganők árulták bent a munkahelyen, mindenféle névből volt, nem csak az övé és hogy az aláírás az osztály-t jelenti rajta, nem egy nőt.

ő is azt mondta, hogy máskülönben minek hagyná elöl.

hát nem tudom. én már úgy kiborultam, hogy szana-szét téptem, az asztalán lévő összes karácsonyi tobozzal,dísszel együtt amit bentről hozott...

2011. jan. 3. 11:21
 8/18 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb ha megkérdezel valakit a melóhelyéről :)
2011. jan. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg az egyik munkatársától, hogy ő is kapott-e ilyet.
2011. jan. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé kitett magáért az illető, ha hímzett is bele, meg idézetet írt. Kolléganőtől furcsa idézet, de lehet 1 szerencsétlen választás is.


Mivel nem ismerem a párodat, így nehéz megmondani. Vannak kolléganői, akik szoktak neki ajándékozni karácsonyra, szülinapra, stb? Akikkel pl munkaidőn kívül is találkozik? (Bár ha kolléganőtől kapta, aki csak barátja, mért nem mutatta meg neked? Vagy miért őrizte meg?)

Vannak más jelek? Furcsán viselkedik? Megváltozott valamilyen szokása? Pl: később jár haza, vagy többet találkozik a barátaival? Szokott furcsán viselkedni ha sms-t kap? Vagy előfordul, hogy együtt vagytok és nem veszi fel a telefonját, ha csöng? Vagy arrébb megy, hogy ne halljad, mit beszél? Vagy egyszerűen zavarban van, ha felveszi, és igyekszik gyorsan letenni az illetőt?


Igazából nehéz megmondani, mert ha volt ajándékozás a munkahelyén, akkor előfordulhat. Bár akkor kellett volna mellé mást is kapnia.

Szóval túl kevés az információ ahhoz, hogy véleményt mondhassak.

2011. jan. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!