Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiröhögtem a barátnőm annyát....

Kiröhögtem a barátnőm annyát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos nem egy viccén, hanem nagyon hülyén állt rajta az a rikító lila valami, és hát ilyen a természetem, nem tehetek róla. De ő megsértődött... kínos....
2011. jan. 2. 13:08
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%
Jaj mennyi trotyli írogat a gépnél. Menjetek mosogatni, aztán vasalni. És öltözzetek fel ízlésesen. Hülyék!
2011. jan. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

13:32

persze-persze hát nem egyből röhögtem ki, próbáltam visszatartani de nem ment. tudom h nem illik

2011. jan. 2. 13:36
 23/33 anonim ***** válasza:
74%
A bnőd mit szólt hozzá? Az én anyukámat röhögte volna ki valaki, jó estben kivágom, rosszabb esetben az ólmos botomat töröm szét a fején.
2011. jan. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
36%

"Jesszus mennyi idióta! Az öreglány tanuljon meg ízlésesen öltözködni. Vagy maradjon otthon. "


Magadból indulsz ki? Semmi közöd nincs hozá hogy ki mit vesz fel egyszer! Annyira korlátolt vagy hogy mindíg nekimész a kerítésnek! KI MARADJON OTTHON? Mi a fenét képzelsz ki a fene vagy te?

2011. jan. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
63%

Ne szenvedjél rajta. Látod, én még most is röhögök.

Mond mag, az anyának, hogy tkp nem is rajta röhögtél, hanem azon a gondolaton, hogy nézne ki a lila ruhájában, seprűvel a lába közt, a szekrény felett.

2011. jan. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

NEMNEMNEM


FIGYELJETEK


ő ilyen indiai félvér családból van, magyar de szereti az indiait. mindig azt főz és most ügy is öltözött

bnőm, sőt az egész családja tudja h nem ammm XD hát fura...

de én még nem láttam csak most és úgy szemenütött a dolog

2011. jan. 2. 13:41
 27/33 anonim ***** válasza:
0%

"Jaj mennyi trotyli írogat a gépnél."


Te látnok vagy? Én nem látok trotlikat (így kell írni).

2011. jan. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
74%
Akkor jól értem, hogy te az indiai hagyományos viseletét nevetted ki? Az már gázosabb, de akkor is bocsánatot kérhetsz még.
2011. jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
26%
A trotyli nem trotli. Gyökér.
2011. jan. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
58%

Érdekes, mennyi felvilágosult, normális ember ül a gép előtt. Valószínűleg ugyanezek súgnak össze azok háta mögött, akik máshogy vannak felöltözve, csak most játszák a jófejt.

Az én anyukám (45) szerintem tök jól öltözködik, de az átlag htb-k így is nagy szemeket meresztenek rá. Erre mondja anyu azt mindig, hogy legalább lesz témája otthon a férjével.


Kérdező, egyrészt nem volt szép dolog, másrészt tudom, milyen, amikor egyszerűen nem bírod visszatartani, kijön, mint egy tüsszentés. De itt nem fogsz normális választ kapni, mert mindenki eljátssza, hogy ő mennyire elfogadó, pedig igazából nem.

(És amint látod, itt a többségnek nem azzal van a baja, hogy mennyire volt vicces a ruha, hanem hogy milyen öreg volt a nő...)

2011. jan. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!