Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiröhögtem a barátnőm annyát....

Kiröhögtem a barátnőm annyát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos nem egy viccén, hanem nagyon hülyén állt rajta az a rikító lila valami, és hát ilyen a természetem, nem tehetek róla. De ő megsértődött... kínos....
2011. jan. 2. 13:08
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
82%
ANYJÁT!!! Nem csoda , hogy kiröhögted, hisz analfabéta is vagy, meg hülye is..-.-
2011. jan. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Kérj elnézést, és mondd meg neki, miért nevettél, majd ígérd meg, hogy többet nem fordul elő, visszaveszel az arcodból.

Szívesen.

2011. jan. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
63%
Ha akkor nem kértél bocsánatot rögtön, akkor már ne térj vissza a témára. El kell felejteni, és tanulni belőle. Ilyen szar ízlése van az öreglánynak? :D
2011. jan. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
na jó, erre a fórumra se írok többet, már 200 a pulzusom emiatt te meg ilyenekkel jössz...
2011. jan. 2. 13:14
 5/33 anonim ***** válasza:
79%
Komolyan mondom nem ertem az elottem levöt..mindig mindenki mindenkit kijavit..de nem mintha o nagyon helyesen irna..na mind1..szerintem kérj bocsánatot töle..akkor biztosan látja hogy te tényleg megbántad:)
2011. jan. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, hogy kérj elnézést. A mai fiatalok már nem tudnak helyesen írni, olyan helyesírási bakikat vétenek...lehet, hogy már nem oszályozzák a helyesírást a suliban?
2011. jan. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb későn, mint soha. Négyszemközt említsd meg neki, hogy nagyon rosszul érzed magad amiatt, ami történt, nem akartál tapintatlan lenni, és nagyon sajnálod, ami történt. Soha többé nem fog előfordulni.
2011. jan. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Bocs nem az elottem levojet hanem az elsö válaszadójét
2011. jan. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

na mégis csak írok mert ami alatt megírtam az első válaszolónak a dolgomat már jöttek is az értelmesebb felhasználók

hát elég szar ízlése van ....

2011. jan. 2. 13:18
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt mondom, ha legkzelebb találkozol vele, az legyen az első, hogy elnézést, bocsánatot kérsz tőle.Ehhez soha nincs késő...

Nem kell túl bonyolítani, agyon magyarázni,bele zavarodni a magyarázkodásba stb... Egyszerűen megmondod, és ennyi.

2011. jan. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!