Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiröhögtem a barátnőm annyát....

Kiröhögtem a barátnőm annyát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos nem egy viccén, hanem nagyon hülyén állt rajta az a rikító lila valami, és hát ilyen a természetem, nem tehetek róla. De ő megsértődött... kínos....
2011. jan. 2. 13:08
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
0%
Hülyék! Nehogy megalázd már magadat. Ha röhejesen nézett ki, akkor jogos volt hogy kiröhögted. Inkább vegyél neki egy egész alakos tükröt. Wuahhahaha
2011. jan. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

13:19

Te is épp most aláztad porig magad ezzel a hsz-szel. Ne osztogass tanácsokat, amiket te se tudsz betartani.

2011. jan. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
0%

" nagyon hülyén állt rajta az a rikító lila valami"


Egyszer honnan veszed hogy hülyén állt? A te értékítéleted etalon? És van egy ún enberi kultúráltság amit az állatok csodálatosan tudnak. Egy agyonkényeztetett öleb ugyanolyan barátsággal szalad a kóbor kutyához mint a dédelgetett kedvenchez. Csak az enber annyira buta hogy egy hiedelem miatt megsért másokat akik őt nem sértették meg.

2011. jan. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
0%
Jesszus mennyi idióta! Az öreglány tanuljon meg ízlésesen öltözködni. Vagy maradjon otthon. :D
2011. jan. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
81%

Ezen a kérdésen szakadtam a röhögéstől:DD Nagy arc vagy!


Helyedben legközelebb megdícsérném a ruhát ami épp rajta van. Ha szerencséd van, akkor nem ugyanez a lila lesz az:)

2011. jan. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

13:23

hát enber ! eh pedig télleg hülyén állt ( vmi egyberuci )

2011. jan. 2. 13:26
 17/33 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem nyugodtan röhögd ki legközelebb is. Elvégre nem őt akarod megdugni, hanem a lányát, nem?
2011. jan. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
81%

Micsoda parasztok vannak itt...

Bocsi az off-ért, kérdező. =(

2011. jan. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
63%

" Ha röhejesen nézett ki, akkor jogos volt hogy kiröhögted."


Egyszer honnan veszed hogy röhejesen nézett ki? Másszor akárhogy nézett ki AKKOR SINCS SEMMI JOGOD MEGALÁZNI BÁRKIT!! Egyre van jogod kultúráltan viselkedni! Kinek képzeled magad? Ez társadalom ha nem tudnád és nem az őserdő!!

2011. jan. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
9%
Neked hogyan tetszene, ha téged röhögnének ki valamilyen más számára szörnyű által viselt ruhadarab miatt? Egyáltalán, hogy jössz ahhoz, hogy egy anyád korú embert kiröhögj? Ezek szerint a szüleidet is kiröhögöd, ha neked úgy tetszik? Talán úgy kellene minden "öreglánynak" öltözni, mint neked? De majd később rájössz, hiszen valószínű, hogy te sem maradsz mindig tini (mert az valószínű, hogy még nem nőttél fel) és leszel majd te is öreg harmincas, negyvenes, sőt még ennél is vénebb.
2011. jan. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!