Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen szép VERSet ismertek,...

Milyen szép VERSet ismertek, ami méltó lenne egy kedves nagynéni búcsúztatására?

Figyelt kérdés
Valami nem túl hosszúra gondoltam. Olyan sok szép verset olvastam már, de most egyik sem jut ilyen szempontból eszembe! (Ha a neten esetleg fent van a szöveg, elég egy link is. )
2009. jan. 27. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=VMtwNT9PzMc

Nekem ez jutott eszembe. Morbid lenne azt mondani, hogy szép, de szerintem illik oda.

2009. jan. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagynéni búcsúztatására kissé morbid lenne szerintem az előttem szóló által ajánlott vers. Viszont én mégis köszönöm neki, nekem NAGYON AKTUÁLIS a vers tartalma.
2009. jan. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Apunak ez volt: Reményik Sándor: Mi mindig búcsúzunk...

Bár nem csak temetésre jó, de a búcsúzásról szól. Viszont nem kimondottan rövid.

2009. jan. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2009. jan. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. jan. 29. 01:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!