Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért ilyen velem...

Szerintetek miért ilyen velem barátnőm?

Figyelt kérdés
A barátnőm mostanában elég fura velem. Én mindig meghallgatom a problémáját ő viszont az enyémet nem, a titkait más barátnőjének elmondja nekem meg hallgat róla. Mással szerintem jobban szeret lenni mint velem. Nem tudom, hogy mit tegyek. Én csak olyan jóban akarok lenni vele mint régen amikor sokat nevettünk és elmentünk sétálni, moziba, fagyizni meg stb.
2011. jan. 1. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet megváltozott vagy te változtál meg.Sajnos ez elöfordul akkor ha más közegbe vagytok.Elég ha egyikötök mondjuk más suliba kezdett járni vagy eljár valami sportra ahol több emberrel ismerkedik így van rá esély h mással is jóba legyen ami önmagában nem rossz dolog.Sajnos föleg 8.után esik meg a legtöbbször hogy "szétválaszt" az uj suli barátságokat.Persze mindig az van h megigéritek egymásnak h nembaj ha nem egy helyen vagytok de ti maradtok ugyanugy barátok,hát nagyon sokszor nem válik be a dolog.Avval kerül szorosabb barátságba akivel többet van,jelen esetben a mostani osztálytársaival.Nem tudom h nálatok miért vagy mi váltotta ki de sajnos ez megesik mindenhol és nem nagyon lehet ellene tenni,eröltetni nem kell a dolgot,ha ő nem akar barátkozni akkor az az ő dolga(baja).Persze elöször biztos nem esik jól meg meg akarod menteni a dologot jo esetben megtudod rosz esetben nem,de ha ennyire könnyen feladja a dolgokat akkor nem is volt igaz barát!
2011. jan. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom, mert nem látok bele a fejébe. Lehet, hogy úgy gondolja, nem akarja, hogy a legjobb barátok legyetek, mert ha - talán - majd szakítani fogtok, többet is elveszít, mint egy barátot. Ha a kapcsolatotok elején vagytok, akkor érthetőnek találom.
2011. jan. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 yuda ***** válasza:
85%

Az a helyzet tudod az élettel,hogy a kereke sosem forog visszafelé.

Állandó változásban vannak az emberek:Barátkozz meg így a barátnőddel,de előre szólok,lesz még valószínűleg ilyenebb is -azt se tartsd kizártnak,lesznek még más barátnőid rajta kivül. ..igen,most furán hangzik,pedig sok változás előtt állsz te és ő is,amiket most még elképezelni sem tudsz.

2011. jan. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
Az emberek változnak. Szerintem ez igy nem lesz jó, ha te folyton meghallgatod, ő meg otthagy a problémáiddal.
2011. jan. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!