Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm miért ilyen velem?

Barátnőm miért ilyen velem?

Figyelt kérdés
Egyszer nagyon kedves velem,máskor meg rajtam tölti ki a rosszkedvét.Szívesen segítenék neki más módon,mint hogy abban,hogy hagyom hogy a rosszkedvét pakolja rám.Maga a rosszkedve nem zavar,de ilyenkor mindig azokkal a dolgokkal piszkál,amikről tudja,hogy biztosan telitalálat bántás szempontjából.Szeretem őt,de eléggé meg tud néha bántani.Sose kér bocsánatot szemtől szemben,de tudom,amikor van az,hogy megbánja,amit mondott.Megtanultam olvasni a sorok között.Az utóbbi időben amikor valami bántót mond,akkor ugy teszek,mintha nem hallottam volna.Volt,hogy megváltoztattam a viselkedésemet felé,olyan értelemben,hogy hamarabb befejezem a szokásos találkánkat,azt mondom,megyek találkozni még ezze-azzal..hogy lássa,nem ő az egyetlen,aki van nekem.Pedig valójában ő számomra a legfontosabb barátnő...és tudom,hogy én is fontos vagyok neki(vagy legalábbis remélem..),de akkor is,miért csinálja ezt?
2011. febr. 22. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is viselkedtem így a párommal. :( az térített észhez, mikor majdnem szakított velem. azóta levetkőztem ezt a stílust, nem vagyok vele olyan, mint korábban.

talán neked is az orrára kéne koppintanod. ha szeret, akkor változtat ezen és figyel rá, mit mondd.

22L

2011. febr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Élvezi, hogy bánthat. Nem okos, hogy hagyod. Minél jobban engeded, annál inklább úgy veszi, hogy megteheti. Lehet, hogy őt is bántják otthon, vagy bárhol, és szüksége van valakire, ahol kiegyensúlyozhatja az ego-ját. Persze, ha visszabántod, vagy durcizol, az se jó. Akkorhát?

Itt vannak párbeszéd minták, hogyan lehet kezelni az ilyen helyzeteket.

[link]

2011. febr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ..hát,bár nem szeretnék lemondani a barátságunkról,de néha tényleg kiakaszt... :(
2011. febr. 22. 18:12
 4/5 anonim ***** válasza:
első vagyok: ja, én azt hittem, párkapcsolatról van szó. mindenesetre itt is használna szerintem, ha kicsit erélyesebben fellépnél.
2011. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

18:09!

De jó ez a szöveg,tetszik :).Köszi! Tudom,hogy nem szeretnék lemondani a barátságunkról,ez egy döntés nálam,amit meghoztam még régebben.Csak hát néha-néha meginog..de sose eléggé,csak amolyan pillanatnyi érzések ezek nálam.

18:15-semmi baj,én nem fejeztem ki magam érthetően,igy visszaolovasva látom, hogy félreérthető volt a szövegem.Épp a fenti módszer akart lenni az orrára koppintás.

Jó volt megosztani ezt másokkal,meg látni,mások mit tennének.Máris jobban érzem magam :)

2011. febr. 22. 19:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!