Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm közölte velem hogy...

Barátnőm közölte velem hogy ez igy már nem jó neki. Mit tegyek? 22L 28F

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy barátnőm suliba jár, én meg dolgozgatok. Attól féltem mindig, hogy egyszer eljön az a pillanat, amikor azt mondja, hogy ő még nem élte ki magát. Nos nem ezt mondta, de úgy érzem hogy lehet erről van szó. Az elmúlt 1.5évben ugyanis nem nagyon jártunk sehova, 1-2 voltunk egy szép helyen fürdeni, nyáron pedig 1 hetet nyaralni. Nekem ez elég is, nem a szórakozás most az első számomra. Szóval mondta hogy ez így neki nem jó, én meg mondtam neki hogy nem tudok vele mit csinálni, értse meg. Mit tegyek? Várjak pár napot, hagy gondolkozzon el azon hogy mit akar?
2011. márc. 27. 11:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Én is elhagynálak ha nem lennének közös programjaink, élményeink, baromi unalmas lehetsz, ne haragudj.
2011. márc. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%

Pár napot várni, hogy gondolkozzon? Mégis miért, vagy mire? Egyértelműen kiderült, hogy ebben a tekintetben nem egyeznek meg az igényeitek. Neki ez így nem jó, te pedig nem akarsz változtatni.


Szerintem semmire nem kell várni, üljetek le megbeszélni.


Azért az szerintem érthető, ha egy 22 éves lány még szeret jönni-menni, különféle porgramokra.


Nem tudtok találni ebben kompromisszumot? Hogy azért egy-két havonta elmész vele te is valahová, valamilyen programra?


B. verzió. Ha vannak barátnői, menjen velük. Időnként bulizni, vagy moziba, beülni valahová... ezt megtehetné például az iskolai barátaival is.


Persze ha a gond valójában nem csak az, hogy hiányoznak neki a programok, hanem a Veled való programok hiányoznak, és ennek hiányában kezdi unni a kapcsolatot, akkor itt a B. verzió nem lesz segítség.

2011. márc. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Most akkor neki csak a csavargás hiányzik, vagy mit jelent az, hogy ez így neki nem jó? Mi nem jó? Ha csak a szórakozás hiányzik, de neked elég belőle ennyi, akkor menjen a barátaival. Vagy te nem vagy neki jó, a kapcsolat nem jó?
2011. márc. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Mindig nyaggat hogy menjünk valahova. Barátnőivel is elmegy néha, de mondta hogy velem szeretne, de nekem erre most nincs időm, se pénzem, és nem is lesz egy jó darabig. Talán majd 1-2 év múlva.
2011. márc. 27. 12:14
 5/20 A kérdező kommentje:
És úgy tervezi hogy szülinapi ajándékként ő azt kéri, hogy 2 napra menjünk el valahova. De nekem erre nincs időm. Most első a munka. Mit tegyek? El fog hagyni?
2011. márc. 27. 12:15
 6/20 anonim ***** válasza:
33%

"Én is elhagynálak ha nem lennének közös programjaink, élményeink, baromi unalmas lehetsz, ne haragudj."


ha a munkát áldozza fel hogy menjenek szórakozmi akkor elöbb utóbb nem lesz miből menni sehova , és nem lesz munkája sem a srácnak.

2011. márc. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%
Hát... ha olyan eljárós programokat szeretne a barátnőd, amik akár két egész naposak, és sok pénzbe kerülnek, akkor viszont neki kellene belátnia, hogy erre most nincsen pénz.
2011. márc. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%
Na, azért azt nehogy már bemesélje nekem a kérdező, hogy havonta egyszer nincs ideje mondjuk elmenni kirándulni,(0 ft) elmenni egy teaházba meginni egy teát (1000 ft), átmenni közös barátokhoz beszélgetni (0 ft)...
2011. márc. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
Ha a dolgozgatás mellett nem jut időd arra, akit szeretsz, akkor engedd el, hogy olyat találjon, aki szereti annyira, hogy időt is szánjon rá.
2011. márc. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ő csak most akar 2 napos programot,ez is csak valami olcsó valami lenne, azért hogy együtt legyünk addig is.
2011. márc. 27. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!