Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy állnál ezek után egy...

Hogy állnál ezek után egy ilyen baráthoz? Megsértődnél?

Figyelt kérdés

Az a helyzet kérem szépen,hogy a legjobb barátommal akivel 8 éve ismerjük egymást és rá azt mondom,hogy igen tényleg jó barátok vagyunk,most becsapott.

Az történt,hogy lefixáltuk,hogy ketten elmegyünk bulizni szilveszterkor, és ma reggel szólt,hogy kórházba került az anyukája ezért nem tud eljönni velem és,hogy nagyon sajnálja.

Természetesen megértettem, ezért lemondtuk a bulit.Már éppen keresni akartam valakit akivel elmehetnék bulizni, mikor szólt,hogy nincs semmi komoly baja az anyukájának, még is tud jönni.

Szóval újra lebeszéltük a buli dolgot, hogy megyünk, és még beszélgettünk erről-arról és megemlítette hogy az egyik barátja szervez házibulit,ilyen meg olyan lányok lesznek ott,de ő inkább velem jön bulizni.

Aztán este 8 körül írt nekem msnen hogy most hívták a kórházból hogy az anyukájának valami komoly baja van mégis, vagyis mégsem tud velem jönni,megy az anyukájához...

Gondoltam ,oké fontosabb az anyukája mint én, tökéletesen megértem.

Aztán még megkérdezte tőlem,hogy azért elmegyek e nélküle...írtam neki hogy nem, egyedül nem olyan jó.(Ez egy új hely lett volna ahol még sosem voltunk és nem is olyan közel,szóval egyedül tényleg unalmas lett volna)

Ezért úgy döntöttem itthon töltöm a szilvesztert a kutyáim társaságában.


De szerintem inkább a házi bulit választotta...nem hiszem hogy az anyukájának bármi baja is van.

Megértő ember vagyok ezért megértettem volna ha a házibuliba megy mert ott ismer mindenkit és jobb ott neki, de aztán már nem értem meg hogy becsapott és miatta itthon maradtam,mert ha szól akkor én elintéztem volna magamnak a bulimat,nem szórakoztam volna vele.

Után még írt egy csomó mindent hogy majd január 20.-án megyünk ide meg oda, és köszöni hogy ilyen rendes és megértő vagyok.


Ti ezek után hogy állnátok hozzá??


2011. jan. 1. 01:10
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hát, érdeklődött,hogy azért elmegyek e nélküle,de különösebben nem érdekelte,hogy megyek e vagy sem.
2011. jan. 1. 01:30
 12/17 Barbieee :") ***** válasza:

mondd neki,hogy szeretnéd meglátogatni az anyukáját,éshogy,vagy mondja meg,hogy hol fekszik,vagy kísérjen el,de akár bent is megtudod kérdzni!:)))

és akkor mégse az van,hogy megvádolod valamivel..

persze ha nem engdi h meglátogasd,akkor elment bulizni...

2011. jan. 1. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
szép
2011. jan. 1. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

1. nem vesztettél semmit azzal hogy otthon voltál.


2. miért nem vihetett téged is abba a házibuliba? az ilyesmit sose értettem. Ha neki jó ismerőse az aki elhívta, akkor simán fel lehet hívni, hogy vagy neki te, aki a legjobb barátja, és szeretne elvinni. Biztos megengedik, legfeljebb kikötik, hogy hozzál több piát magaddal :)


3. Ha elment nélküled akkor se kell megsértődni, de meg kell mondani, hogy milyen idióta hogy ezt nem merte elmondani.


32/N

2011. jan. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nem vesztettem vele semmit hogy nem mentem el ez igaz és viszonylag jól éreztem magamat itthon is,de azért szívesen elmentem volna valahova...


Egyébként azért nem mentem abba a házibuliba mert csak egy embert ismerek, meg ugye a barátomat,ez inkább ilyen zártkörű buli lehetett.


Na meg ott azok a kötekedős fajta emberek vannak akik kötekednek,beszólogatnak,de egy pofonnal kórházba küldi őket az ember én meg nem tűröm el hogy azok az emberek közül bármelyik is beszólogasson nekem.(csak képekről ismerem a többséget)


Szóval nem valószínű,hogy jól éreztem volna magam idegen emberek között akik még be is szólogatnak...

2011. jan. 1. 11:38
 16/17 anonim ***** válasza:
Amíg ki nem derül 100%-ig biztosan, addig én nem tennék semmit... aztán előbb-utóbb csak kiderül. Egyébként én nagyon csalódnék benne, és meggondolnám kétszer is, hogy tovább tartsam-e vele a kapcsolatot mint barát... mert az engem nem (annyira) zavart volna, ha nem velem akar szilveszterezni, hanem más társasággal, de akkor mondta volna meg őszintén...
2011. jan. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
mi lett? elment?
2011. jan. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!