Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy állnál ezek után egy...

Hogy állnál ezek után egy ilyen baráthoz? Megsértődnél?

Figyelt kérdés

Az a helyzet kérem szépen,hogy a legjobb barátommal akivel 8 éve ismerjük egymást és rá azt mondom,hogy igen tényleg jó barátok vagyunk,most becsapott.

Az történt,hogy lefixáltuk,hogy ketten elmegyünk bulizni szilveszterkor, és ma reggel szólt,hogy kórházba került az anyukája ezért nem tud eljönni velem és,hogy nagyon sajnálja.

Természetesen megértettem, ezért lemondtuk a bulit.Már éppen keresni akartam valakit akivel elmehetnék bulizni, mikor szólt,hogy nincs semmi komoly baja az anyukájának, még is tud jönni.

Szóval újra lebeszéltük a buli dolgot, hogy megyünk, és még beszélgettünk erről-arról és megemlítette hogy az egyik barátja szervez házibulit,ilyen meg olyan lányok lesznek ott,de ő inkább velem jön bulizni.

Aztán este 8 körül írt nekem msnen hogy most hívták a kórházból hogy az anyukájának valami komoly baja van mégis, vagyis mégsem tud velem jönni,megy az anyukájához...

Gondoltam ,oké fontosabb az anyukája mint én, tökéletesen megértem.

Aztán még megkérdezte tőlem,hogy azért elmegyek e nélküle...írtam neki hogy nem, egyedül nem olyan jó.(Ez egy új hely lett volna ahol még sosem voltunk és nem is olyan közel,szóval egyedül tényleg unalmas lett volna)

Ezért úgy döntöttem itthon töltöm a szilvesztert a kutyáim társaságában.


De szerintem inkább a házi bulit választotta...nem hiszem hogy az anyukájának bármi baja is van.

Megértő ember vagyok ezért megértettem volna ha a házibuliba megy mert ott ismer mindenkit és jobb ott neki, de aztán már nem értem meg hogy becsapott és miatta itthon maradtam,mert ha szól akkor én elintéztem volna magamnak a bulimat,nem szórakoztam volna vele.

Után még írt egy csomó mindent hogy majd január 20.-án megyünk ide meg oda, és köszöni hogy ilyen rendes és megértő vagyok.


Ti ezek után hogy állnátok hozzá??


2011. jan. 1. 01:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor szerinted ment a házi buliba vagy biztos forrásból tudod?
2011. jan. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

88%, de én biztos vagyok benne 8 éve ismerem, elég furcsán viselkedett.

Majd holnap reggel minden kiderül..

2011. jan. 1. 01:16
 3/17 A kérdező kommentje:
Vagyis ma reggel 10 körül
2011. jan. 1. 01:17
 4/17 anonim ***** válasza:

Mikor kijozanodott mindennki, megkerdeznem nyiltan, hogy most megis mi tortent. Fiataloknal megtortenik, hogy "jobb ajanlatot"kapott, lehet egy csaj a kepben, amit nem akart kihagyni. Amugy, lehet tenyleg anyjaval tortent valami. Addig mig nem kapsz pontos valaszt, de izgulj. Utana, valasz szserint eldontheted reakciodat.

BUEK

2011. jan. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
88%?? Honnan tudod ilyen pontosan?
2011. jan. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kéne kombinálni. Ezt a dolgot most zárd le magadba, ne idegeskedj, ne gondolj rá.

Képzeld csak el azt a helyzetet, hogy itt hergeled magad, hogy milyen szemét, közben meg tényleg ott ül az anyja mellett a kórházban. Oks, lehet, hogy nem. De lehet, hogy igen.

Ezt majd beszéld meg vele. Egyenlőre semmi sem biztos, így fölösleges ilyesmin agyalnod.

2011. jan. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Jaj,most beírtam kétszer a 8-ast, ha 90%-ot írok akkor is pontosan tudom.Ezzel azt akartam kifejezni hogy biztosan tudom.


Egyébként én megértem hogy jó ajánlatot kapott de miért nem mondta el nekem, tönkretette ezzel a szilveszterem mert leírtam hogy nem megyek már sehova.Akkor még esetleg eltudtam volna menni egy közeli helyre.


Meg egyszer lemondja majd azt mondja hogy jó és újra lemondja..ezt miért kellett?!

2011. jan. 1. 01:26
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Várd meg a holnapot, de elég érdekes, hogy többször változik az anyja állapota. Mellesleg, ha anyukám kórházban lenne (tök mindegy mennyire súlyos betegséggel) tuti nem is gondolkoznék azon, hogy bulizni menjek, mert bármikor szüksége lehet rám.


Ha pedig beigazolódik a dolog, én hanyagolnám egy időre ezt a "barátnőt".

2011. jan. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ne vedd olyan rossz neven. Nem akart megserteni, zavarban volt, ha tenyleg mashol volt, szegyelte bevallani. Nem biztatott hogy menj vlahova, ne ulj otthon? Majd intezzetek el holnap.
2011. jan. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

De igazatok van megvárom a reggelt,majd akkor leírom kinek volt igaza (őszintén,ha tévedtem leírom ide)


De túlságosan ismerem,ideges lett volna ha baj van az anyukájával , teljesen nyugodt volt akkor is mikor találkoztunk meg msn-en is nagyon felszabadultan írt, sok vidám smileval.

2011. jan. 1. 01:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!