Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megsértődnél? Nagyon mérges...

Megsértődnél? Nagyon mérges lettem!

Figyelt kérdés
Van egy macskám, Kókusznak hívják. Meg van 2 lökött tesóm. A bátyámmal aki amúgy már 19 éves, sokat veszekszünk, nem jelöl vissza facebookon. Szóval aza helyzet, hogy ő az én macskám képeit, berakja a képei közé a ,,my cat :-)" néven! És odaírja hogy Kuplung a neve! A sok kötsög meg be is veszi... szóval rohadtul felmérgelt, hogy nem tudok hozzászólni, és az a macska 1. NEM AZ ÖVÉ 2. NEM AZ A NEVE!!! Azok meg be is vezsik, meg a nővérem is már különböző neveket a dneki!! nagyon meg vagyok sértődve, az a cica a mindenem, ez oylan mint ha valaki gyerekének a képeit ellopnák, és ki tenné valaki más, hogy azok az ő gyerekei... hát nem teljesen ilyen, de hasonlít. ha mondom szedje le, úgyse szedi le. Rohadtul unom... az az én cicám!
2010. dec. 24. 22:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
kötsög "köcsög" szerintem ezen ne húzd fel magad
2010. dec. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom. Ilyenek ezek a bátyók.:D Tök fölösleges ezen ennyire felkapnod a vizet.
2010. dec. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Szegény!! :(
2010. dec. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem tegyél fel a tesódról egy képet, és ird mellé, hogy ez meg a félhülye tesóm, akimég a macskám nevét sem képes megjegyezni... ha harc, akkor legyen harc, vágj vissza frappánsan.
2010. dec. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
De felhúzom magam, mert nem is szereti azt a macskát! Azt sem tudja mit kap enni... egy hónapban ha egyszer megsimogatja... élőlény... bánjon már vele úgy...
2010. dec. 24. 22:40
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
haggyad, majd csak kinövi :/ mondjuk már ideje volna úgy vélem
2010. dec. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
100%
nyugiii, te sokkal érettebb vagy, mint ő!!! látod; sok a köcsög
2010. dec. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé fiatal lehetsz. Ilyenen minek veszekedni? Nekünk van egy gyönyörű fehér, keverék, leginkább tacskó szerű kutyánk, nagyon aranyos. Nem az enyém, nem az öcsémé, nem a húgomé, hanem mindegyikőnké mert családtag. Én Pajtinak hívom, öcsi Scoobynak, a szüleim Szutyoknak. Már majdnem 2 éve megvan, és ennyi idő elég volt hozzá, hogy megtanulja, hogyha bármelyik nevet mondjuk a 3 közül mindegyikre hallgat. Kicsit különös eset, de szerintem egyedi, de nincs vele problémánk. :))) Boldog Karácsonyt!

23f

2010. dec. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
85%
szerintem jó név a Kuplung :D :D :D
2010. dec. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is fasza név az hogy kuplung:D még jó hogy nem karburátor
2010. dec. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!