Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megsértődnél? Nagyon mérges...

Megsértődnél? Nagyon mérges lettem!

Figyelt kérdés
Van egy macskám, Kókusznak hívják. Meg van 2 lökött tesóm. A bátyámmal aki amúgy már 19 éves, sokat veszekszünk, nem jelöl vissza facebookon. Szóval aza helyzet, hogy ő az én macskám képeit, berakja a képei közé a ,,my cat :-)" néven! És odaírja hogy Kuplung a neve! A sok kötsög meg be is veszi... szóval rohadtul felmérgelt, hogy nem tudok hozzászólni, és az a macska 1. NEM AZ ÖVÉ 2. NEM AZ A NEVE!!! Azok meg be is vezsik, meg a nővérem is már különböző neveket a dneki!! nagyon meg vagyok sértődve, az a cica a mindenem, ez oylan mint ha valaki gyerekének a képeit ellopnák, és ki tenné valaki más, hogy azok az ő gyerekei... hát nem teljesen ilyen, de hasonlít. ha mondom szedje le, úgyse szedi le. Rohadtul unom... az az én cicám!
2010. dec. 24. 22:32
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Boldog Karácsonyt! Hát egész nap gépezik, és elvárja a számítógépes játékokat meg a kocsit, de ha megkéri anya hogy teregessen ki, ráfogja hogy nem tudja hogy kell...

De zavar akkor is :/ rosszul esik...

2010. dec. 24. 22:48
 12/26 anonim ***** válasza:
73%
Ezen nem sértődnék meg viszont nagyon szánalmasnak tartom bátyád részéről -.-
2010. dec. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

ne idegeskedj előtte és ne csinálj jelenetet!!!!

megunja,majd úgyis leszedi,a te cicád,te tudod mi a neve,az ő lökött barátainak meg úgyis tökmind1 szerintem,hogy mi a neve.

TAPASZTALATból mondom,nekem is 19 éves bátyám van és engem se fogad el ismerősként az ilyen portálokon...

2010. dec. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
43%
Kuplung:)))))))))))))) mekkora arc a tesód!!!!!!!!!!!!
2010. dec. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a bátyád csak azt éri el,hogy téged idegeljen (ami a cél) és semmi mást. Ha esetleg csajozni akar a TE macskád képeivel abba úgyis bele bukik,mert megkérdezi a lány,hogy "éés mivel eteted?" "milyen fajta?" stb. stb. akkor nem tud rá válaszolni (Amúgy meg macskás képpel csajozni?!). Ne érdekeljen... Majd meg unja..

L/15

2010. dec. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
10%

"éés mivel eteted?" "milyen fajta?" -->ilyet se fognak randin kérdezni:) de tegyük fel mégis, a kérdező tesója pedig rávágja, hogy házikosztot..és a leendő barátnő egyből levágja, hogy nem is az övé a macska:D

Ezen kár amúgy fennakadni, nem is értem a hisztidet.

A tesód meg tényleg jó fej lehet. Kuplung.:DDD

24/N

2010. dec. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
öcsém is kitette a kutyámat, akinek borzos a neve, ő + mindig büdösborznak hívja:D..ez rosszabb, mint a KuplungXD...de röhögtem 1et. Ilyenen nem érdemes besérülni, fogd fel viccnek...v. tedd ki őt, mint állatkádat, és adj neki vmi hülye becenevet, és úgy írd alá :D
2010. dec. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
88%

Rakj ki róla képet és írd alá hogy ő az én háziállatom

Kocka a neve

2010. dec. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
lol..tedd ki profilképednek az ő fejét..majd meglátjuk mit szól..:"D
2010. dec. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
26%
hisztis pics@ vagy. tesód meg nagy arc :D
2010. dec. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!