Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megsértődnél? Nagyon mérges...

Megsértődnél? Nagyon mérges lettem!

Figyelt kérdés
Van egy macskám, Kókusznak hívják. Meg van 2 lökött tesóm. A bátyámmal aki amúgy már 19 éves, sokat veszekszünk, nem jelöl vissza facebookon. Szóval aza helyzet, hogy ő az én macskám képeit, berakja a képei közé a ,,my cat :-)" néven! És odaírja hogy Kuplung a neve! A sok kötsög meg be is veszi... szóval rohadtul felmérgelt, hogy nem tudok hozzászólni, és az a macska 1. NEM AZ ÖVÉ 2. NEM AZ A NEVE!!! Azok meg be is vezsik, meg a nővérem is már különböző neveket a dneki!! nagyon meg vagyok sértődve, az a cica a mindenem, ez oylan mint ha valaki gyerekének a képeit ellopnák, és ki tenné valaki más, hogy azok az ő gyerekei... hát nem teljesen ilyen, de hasonlít. ha mondom szedje le, úgyse szedi le. Rohadtul unom... az az én cicám!
2010. dec. 24. 22:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
21%
micsoda problémáid vannak..nőjj már fel..
2010. dec. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

A te profilodon nincsenek képek a cicádról az igazi nevén?

Miért fontos neked, hogy a tesód ismerősei (akiket te úgysem ismersz) azt hiszik-e, hogy van neki Kuplung nevű cicája, vagy nem?

Amúgy ha meg ennyire idegesít, akkor vágj vissza valahogy. Kisállata gondolom nincs, de valami kedvenc tárgya biztos. Pl rakj ki egy képet a kedvenc basszusgitárjáról/gördeszkájáról stb, hogy "ő Cünci, az én kis gördeszkám, hát nem cukkancs?"

2010. dec. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
88%

Nekem volt egy tengeri malacom az volt a neve hogy Bongyi. Tesóm is rakott fel róla képeket mindenhova meg átkeresztelte,és az összes haverja elhitte h az övé. Jöttek a hülye haverjai és összevissza nyúzták szegény malacomat,mikor szóltam hogy ne nyúljanak hozzá,meg békén lehet hagyni én voltam a kis hülye mitugrász,aki a tesója dolgaihoz engedély nélkül akar hozzányúlni. A bátyám haverjai jó szórakozásnak tartották h újságpapírral etették a malacomat,meg volt h kolbászt meg tojást adtak adni.Ezért is pusztult el idő elött szegénykém. Tudjátok milyenek a rágcsálok,mindenbe belerágnak. Azért se hitték el hogy azaz én kisállatom,mert tesómmal közös nappalink félénk van,és ott volt a Bongyi helye is. Sajnos a szobába nem fért be,mert ott csak az ágyam van

Annyira utálom ezért a bátyámat! Miatta halt meg a tengerimalacom!Pedig még olyan kis pici volt,csak 4 hónapja volt nálam! Ha nem terjeszti hogy az övé a haverjai nem is merték volna piszkálni,meg nem szoltak volna le engem h minek nyulok a bátyám dolgaihoz

2010. dec. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

szájberproblémák....ez 2010!!!

Amúgy meg írj hozzászólást, h ba$zdmeg, drága bátyám, ez NEM a te macskád, és nem is így hívják...........sztem egyből le fogja szedni a képet, mert ez így elég égő....

Amúgy meg az én bátyám is ba@szik visszajelölni iwiw-en, de kit érdekel, ne foglalkozz ilyesmivel, ez tényleg a legkisebb.

Boldog Karácsonyt!!! ;)))))

2010. dec. 25. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Nem tudok hozzászólást írni mert nem ismerősöm. 23:14 ez jó volt :)


Boldog karácsonyt! :)


És nem nagy arc... nagyon idegbeteg... üt, ver, már azért is ha lassú a gép :S

2010. dec. 25. 10:09
 26/26 diagnostic válasza:

Szia!

Ezen tök felesleges mérgelődnöd. A bátyók már csak ilyenek,majd pár év,és kinövi ezt a stílusát,és normális ember lesz belőle.

Egyébként meg egy családban vagytok/laktok,nem tökmindegy,kirakja-e a macska képét?

Én már nem élek otthon,mégis ugyan úgy kitettem az én kutyáim képét,és a nővéremét is,hiszen szeretem azt a kis vacakot is:-)

Név miatt pláne fölösleges vitatkozni. Én magam a kutyáimat hívom vagy 2-3 féleképpen.Persze megvan a nevük,meg a becenevük,de hallgatnak mindegyikre.

A macska meg egy külön kérdés. Nővérem cicája,de 4-en négyféleképpen hívjuk. Mégsincs belőle sértődés.Felesleges,legyél te az érettebb,és ne add meg neki azt az örömöt,hogy idegesnek lásson emiatt.

De ha már felrakta a képeihez,valószínűleg,ha előttetek nem is mutatja,de mégiscsak szereti azt az állatot. Hiszen semmire nem jó,hogy kirakja,csajozni nem fog tudni vele,aki meg már járt nálatok,úgyis tudja,hogy az a tiéd.

2010. dec. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!