Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves korig bulizni?

Hány éves korig bulizni?

Figyelt kérdés
Sok olyan kérdést olvastam itt, hogy hány éves kortól engednek el valakit bulizni vagy hány éves korodtól kezdtél el járni. Én arra lennék kiváncsi, hogy hány éves korotokig buliztatok? Én 15 éves koromtól 20 éves koromig jártam bulizni. De heti kétszer-háromszor. Most 23 éves vagyok és az elmúlt három évben szinte egyáltalán nem voltam. Barátnőim se jártak már akkor és egyedül nem indultam el. Viszont most megint rám jött, hogy néha mennék csak nincs kivel.
2010. dec. 31. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan 23 éves koromig, aztán már csak kollégákkal sörözés meg céges buli, majd 27 éves koromban megszületett a lányom ill ebben az évben a 2. lányom. 2007 novembere óta nem voltam szórakozni, de nem is az hiányzik, hanem az az évi 4 kirándulás/nyararlás amit a férjemmel csavarogtunk.

Ha nagyobbak lesznek a lányok tuti megint többet megyünk ill. céges bulira elmegyek tuti.


29/N

2010. dec. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is 23 éves vagyok, hasonló cipőben, mint te.

Évek óta nem járok "bulizni", részben mert nincs kivel, részben mert nem igazán érzem jól magam az olyan bulikon, mint évekkel ezelőtt. Próbálkoztam egyszer-kétszer, de az iszunk, ugrálunk hajnalig már nem jön be. Szívesebben ülnék be egy olyan helyre ahol esetleg lehet táncolni, egy-két koktélt inni de ennyi. A hangos mulatozás, pasizás, csajos sikítozás (nevetés címén) már nem igazán tetszik. A huszonéves lányok többségében még mindig ezt csinálják (tisztelet a kivételnek) ezért nincs kivel elmenni.

2010. dec. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
27 éves koromig jártam, bár akkor már nem olyan intenzitással, mint előtte pár évvel. 28 éves koromban szültem az első gyermekemet, azóta még egyet. Most 32 leszek, ha már nagyobbacskák lesznek, biztos néha el fogok menni, csak nem iszom magam tajték részegre, mint ahogy tettem 20 évesen. :D
2010. dec. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is 23 vagyok, és én is így érzek.:) Már nincs kedvem a bulihoz. Egyetem második évében kezdtem el eljárogatni, de nem tartott sokáig. Már nem élvezem. Nagyon ritkán kattan csak be, hogy de jó lenne bulizni.
2010. dec. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 20 vagyok, haverjaim 23 körül. Mi nyomjuk keményen!!! Néha félek, hogy lassan kiöregszek, de menőbb helyeken (Flört, Coke, Dexion, Studio) rendszeresen látok 35-40 körülieket is. Ilyenkor mindig megnyugszok... :D
2010. dec. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én intenzíven 16 végétől 20 elejéig buliztam, a 20as évemben már ritkán, és akkor sem volt már az igazi. ezzel együtt a barátaimtól is elhidegültem, eltűntek a közös témák, mivel én megkomolyodtam, ők meg nem. bár igazából ennek én örülök is, annyi, hogy jó lenne egy társaság, ahol jól érzem magam.

21/F

2010. dec. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
30f vagyok.most is eljárok bulizni legalább kéthetente.rengeteg ismerősöm van.kaszás barátom ugyis majd egyszer a fülembe súgja mikor lesz az utolsó buli8-)
2011. jan. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Isten vagy komolyan!!! Minden elismerésem!!! Nem tudom miért de néha úgy érzem még 60 évesen is a hajógyárin fogom nyomni.....
2011. jan. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!