Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet már nem lesz soha senkim?

Lehet már nem lesz soha senkim?

Figyelt kérdés
Tudom fiatal vagyok még (22 éves) de néha úgy érzem soha sem lesz senkim...A volt osztálytársaim 90%-a minimum 1 éve együtt van a barátjával és sokan mostanában költöznek össze, vállalnak gyereket, jegyzik el egymást, házasodnak. Én meg úgy le vagyok maradva, mert nincs barátom. A legtöbben már a gimiben megtalálták a párjukat, és az oszt.találkozók is olyan lehangolók, mert a többség arról beszél hogy mennyire sínen van az életük már, nekem meg felteszik a kérdést hogy "Na, van-e már barátod a legutóbbi találkozás óta?" És én mindig azt mondom nincs...
2010. dec. 31. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
És mennyire akarod hogy legyen?? Igyekszel találni is valakit, vagy várod hogy majd rádtörik az ajtót? Mert én személy szerint büszke vagyok rá hogy nincs senkim, mert nem akarok csak azért megfelelni a normáknak, hogy olyan legyek mint más! És az élet akkor is sínen lehet, ha nem kötöd össze az életed valakivel. Velem is megtörtént ennyi idősen, és nem kölyökszerelem volt, összeköltözés bla bla, hát hidd el 22 évesen rossz véget ért! Ne akarj még túl komoylat, fiatal vagy. Keresgélj és majd úgyis jön! tuti rád is vár valaki...
2010. dec. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy lemaradva semmiről a most házzasodok nagy része pár év múlva 2 gyerekkel vállik, és majd ossztozkodnak a nem létező pénzen amiből gyereket kéne nevelni.

Te legalább nem kapodsz el semmit.

2010. dec. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én lassan 25 éves leszek és még nem volt komolyabb párkapcsolatom. Mondjuk én idáig nem is szerettem volna. Én az a típus vagyok, hogy muszáj volt több pasival lennem és nem tudtam volna egy mellett megmaradni. Most érzem azt, hogy képes lennék és szeretnék. Mármint egy éve van ez. De nem tudok ismerkedni. Nincsennek barátnőim akikkel eltudnék járni szórakozni igy maradt az internet. De nehezen megy az ismerkedés neten. Én is néha nagyon elvagyok már keseredve. 24/L
2010. dec. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mivel először többnyire a randa lányok mennek férjhez,

te valószínűleg szép vagy.


Ha meg szép vagy, akkor bőven ráérsz még megtalálni az igazit.


Hidd el nekem, hogy a következő osztálytalálkozók már arról (is) fognak szólni,

hogy ki hányszor vált már el és neveli egyedül a gyerekeit.

2010. dec. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én 15/L vagyok. Fiatalabb vagyok, min te, de én is elég sokszor érzem ezt. Nincsenek barátaim, és elég rosszul esik, mikor hallom hogy az osztálytársaim ezzel meg azzal össze akarnak jönni, és megbeszélik a legjobb barátnőjükkel. Én is szeretnék már 1 pasit. Igazából volt az 1ik régi osztálytársam, aki szerelmes volt belém és én is belé. De nem vállalt fel mert abban az osztályban is lúzer voltam, úgyhogy még hozzám sem akart szólni, csak láttam rajta, hogy szerelmes belém. A végén pedig amikor még mindig engem szeretett (!) összeállt 1 lánnyal akinek minden 7en másik pasi kellett...Utána még mindig szenvedett miattam, de nem erőltette meg magát hogy kialakuljon valami. Lehet hogy ez nem tartozik ide, de azóta én is úgy érzem, hogy ilyesmiben nincs szerencsém :( Ez 2 éve és azóta nem találtam még senkit, pedig eldöntöttem, hogy 16 éves koromban szeretném ha már lenne pasim

Ne add fel, nem tarthat örökké :)

2010. dec. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kérdezd végig a barátaidat, hogy szerintük milyen hibáid vannak, és próbálj rajtuk változtatni. Ha nem találtok semmit, akkor meg nem tudom, én is így vagyok a barátkozással :S

15/L

2010. dec. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem Te vagy jobb helyzetben. Nekem az összes osztálytársam aki huszon évesen férjhez ment,már elvált, Én is:) sokan nem találnak párt gyerekkel, Én sem, Van aki bele megy egy rossz kapcsolatba is, hogy ne legyen egyedül, Én nem :) Szóval hiányzik ez Neked? Hagyd hogy sodorjon az élet, előbb utóbb megtalálod a párod. Fel a fejjel!
2010. dec. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nyugi, lányok, sok fiú is ettől fél, csak meg kell őket találni.

24f

2010. dec. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tényleg ne aggódj 22 évesen! Még csak most indul az életed, és azok a pasik, akikkel a jövődet tervezheted, csak ezek után fognak komolyan venni téged! Azok, akik a gimnáziumi szerelmükhöz mentek hozzá, gyakran érzik úgy, hogy kimaradt a fiatalságuk, és talán pár év múlva találtak volna valakit, akivel boldogabb életet élhettek volna..

Én 26 vagyok, és azt látom, hogy sorban szakítanak az 5-10 éve együtt élő párok, sorban mennek tönkre a házasságok. Aki ilyen fiatalon kötelezi el magát, gyakran még nem ismeri saját magát annyira, hogy tudja, mire is van szüksége, és milyen életre vágyik a jövőben.

Tudod milyen hosszú 8-10 év? Szerintem már nem is nagyon emlékszel, mi volt veled 10 évvel ezelőtt..:) De legalább ennyi év áll még előtted arra, hogy párt találj.. 30 éves kor után az ember már elkezd aggódni, de akkor sincs még késő új kapcsolatba kezdeni, és pár év után házasodni, gyereket szülni, együtt megöregedni. Olyan pasit, akit nem szeretsz, akkor is, most is találhatsz..

2010. dec. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Olyan pasit, akit nem szeretsz, akkor is, most is találhatsz.."


Ez jó! :)

2010. dec. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!