Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem van igazam vagy bátyámnak?

Nekem van igazam vagy bátyámnak?

Figyelt kérdés

Belerakja az letekert üveg szájába a lábát, és utána a másiknak legyen gusztusa meginni

De mégis én vagyok a szemét hogy ilyen piti dologból ügyet csinálok

(ebbe szülők nem szóltak bele)


2010. dec. 31. 13:09
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ht én nem rakom bele a lábam az üvegbe mert nem sülyedek le az Ő szintjére. Idősebb nálam de mégis butább. Ez Őt minősitti :S Engem nem érdekel hogy a barátai körében mit csinál, de itt nem az lesz.Mert ez nem csak az Ő háza.Szerintem azért csinálta mert ki akarta sajátitani az üditőt. És ilyen gyerekes módon
2010. dec. 31. 14:01
 12/17 anonim ***** válasza:
Na látod :) Ebből ki is derült, hogy ki az okosabb ;) Hagyd a fenébe ha neki ez jó akkor csinálja ezt ... De fordított esetben biztos nem piti ügy lenne belőle.
2010. dec. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Most is anyujékkal el kezd veszekedni hogy ki kellene már húzniuk a konektort mert már megint itt vagyok a gépnél pedig már voltam ma itt egy órát..

:S

2010. dec. 31. 14:27
 14/17 anonim ***** válasza:
pfúj..:S neked van igazad! Inkább sz@rd le és vegyél egyet magadnak. Elég kretén lehet a bátáyád :D már bocsi
2010. dec. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Kretén is. :D
2010. dec. 31. 16:52
 16/17 A kérdező kommentje:
mennyi idős vagyok szerintetek?
2010. dec. 31. 16:53
 17/17 anonim ***** válasza:
13-15? :)
2010. dec. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!