Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tartsam életben a távkapc...

SweetVampireGirl kérdése:

Hogy tartsam életben a távkapcsolatomat, ha nincs témánk?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az a problémám támad, hogy a párommal távkapcsolatban élünk. Nagyon szeretem és ő is engem, a legnagyobb bajunk, hogy egyszerűen ellaposodnak a beszélgetéseink. Egyszerűen nem találunk témát, ha találunk is 1-2 mondattal le rendezzük, vajon hogyan tudnánk ezt megoldani? Nagy szükségem lenne a tanácsaitokra és a véleményekre, de azt hiszem leginkább a tartós témáknak látnám a hasznát. Előre is köszönöm.:)
2010. dec. 30. 22:52
1 2
 11/15 anonim válasza:
Mi havonta beszélünk egymással, minden nap minimum egyszer. Ha többször, az már csak külön jó. Mivel ritkán látjuk egymást, ezért azt "alaposan" ki is használjuk ;) Ezért mi beszélni szoktunk erről is. Eleinte nehezen ment, nekem. És az is rosszul esett, amikor az exeit hozta példának, amikor a szexuális életünket ecsetelgettük. Aztán azt is megbeszéltük, hogy az nekem milyen rosszul esik. Ilyen erotikus témákról volt hogy másfél órát is beszéltünk telefonon. El kellett jutnom arra a pontra, hogy sikerüljön igy megnyilni. Aztán már volt is téma :$
2010. dec. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
81%
Én nem fecsérelném a szép éveimet olyanra, akit másfél havonta látok egy kicsikét, és mikor nem látom akkor nem is tudok vele miről beszélni... Most komolyan, mit szeretsz egyáltalán rajta? Msn-en a betűtípusába meg a letöltött hangulatjel készeltébe szerettél bele, aztán idejutottatok? Akkor nem is őt szereted, csak valami álmot, ezért nem megy a valóságban.
2010. dec. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
az utolsóval értek egyet!nem éri meg!!!!!!!!majd későn jössz csak rá.sajnos!
2010. dec. 31. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Másfél havonta látod, 5 perceket beszéltek... Igazi szerelem. Ennek a résznek arról kellene szólnia, hogy megőrültök egymásért, nem tudtok 5 percig sem ellenni anélkül, hogy ne a másik járna a fejetekben, a hosszú, órákig tartó sétákról és beszélgetésekről...

Katasztrófa a távkapcsolat.

2010. dec. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mi is távkapcsolatban élünk a Párommal több mint 2 éve, és előttünk áll még 1 teljes év. Amikor nincs téma innen szemezgetek a gyakori kérdésekről olyan kérdéseket amikről úgy gondolom, hogy tényleg érdekesek számomra is, és kíváncsi vagyok az ő véleményére is ezzel kapcsolatban. Így hosszú órákig tudunk beszélgetni, és folyton új dolgot tudok meg, olyanokra kapok választ amik lehet, hogy magamtól nem is jutottak volna eszembe... :)


21/L

2010. dec. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!