Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszi megvásárolhat?

Azt hiszi megvásárolhat?

Figyelt kérdés
Nagyapám 15 éve nem tartja velem a kapcsolatot,sem a családommal.karácsonykor beállított ,hebegett habogott kifele meg lerakott 30000.-hogy az unokájának.
2010. dec. 30. 21:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%

Miért szakadt meg a kapcsolat?

Amúgy én sem látok benne rosszat, szerintem szeretné veletek újból felvenni a kapcsolatot, de nem tudta, hogyan tegye. Valószínűleg már évek óta fontolgatja, de nem mert a közeletekbe menni, mert félt hogy elzavarod ennyi év után. Valóban változnak az emberek, lehet csak most, vénségére jött rá, mi az ami tényleg fontos egy ember életében. Nyilván nem kell a nyakába esni, de fel lehet vele venni a kapcsolatot, és megpróbálhatnátok újból megismerni egymást.

Persze lehet, hogy számodra nem ez volt a legjobb megoldás, de ő mégis emellett döntött. Szeretni senkit sem kötelező, de második esélyt adni szabad a másiknak.

2010. dec. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Igazából kémkedni jött,minden kérdése erre irányult.Egy faluban lakunk,még a fejét is elfordítja az utcán.Az egész azzal kezdődött hogy édesanyámat kisemmizték,mindent a nővérére irattak eltartási szerződésen.A nővér 200 km -re lakik,csak pihenni járt haza a gyerekeivel.Aztán ez úgy derült ki hogy édesanyámat kizavarta a szülői házból hogy itt minden az övé,és ne tegye be ide a lábát többször.Soha nem volt jó a kapcsolatunk,én amég a házi málnaszörpöt kaptam addig az unokatestvéreimnek kólát töltöttek a drága nagyszülők.Nekik mindent megvettek,velem meg közölték hogy majd apám szülei nekem vesznek ha akarnak.Hosszú lenne ezt elmesélni,szörnyű dolgokat tettek velünk.A szüleimmel arra jutottunk,hogy elküldték az öreget hogy nézze meg hogy élünk,hogy fogadjuk,erre ment ki az egész.mindent úgy kérdezett mint akivel betanítatták a szöveget.természetesen mondtam neki hogy nem kérem a pénzét,és ő szó nélkül vissza is tette a zsebébe.
2010. dec. 30. 21:58
 13/17 A kérdező kommentje:

ja és él a nagyanyám is,aki még alattomosabb mint az öreg.A házból nem mer kijönni mert az egész falu gyűlöli mert mindenkinél keverte a szart.

ja és én 25 éves vagyok,nem kisgyerek akit meglehet már vezetni.

2010. dec. 30. 22:04
 14/17 anonim ***** válasza:
szerintem nem akart megvásárolni,mellesleg kettőn áll a vásár.Te miért nem néztél felé?
2010. dec. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát, ez tipikusan az a helyzet, mikor beengedni sem kellett volna. Ennél már csak az durvább, mikor "apák" teszik ugyanezt. Csak ők végignőzik, bulizzák az életüket, lesz@rják a gyereket, vénségükre meg lerobbanva van bőr a képükön megjelenni, hogy szánom-bánom. Annak örülj, hogy a saját családod rendben van, többször meg nem kell szóbaállni vele. Én legalábbis ezt tenném.
2010. dec. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

kristen87!

te felénéznél olyan embereknek, aki soha nem tekint az unokájának?kiskorod óta megalázó helyzetbe hoz.,levegőnek néz?folyamatosan érezteti veled,hogy neki fontosabb a többi unokája?Aki eljön a ballagásodra,hoz egy arany karkötöt,és rá két hétre visszakéri mert nem látja a kezeden ?

2010. dec. 31. 12:16
 17/17 anonim ***** válasza:
én tudod mit tettem volna?Elfogadtam volna a pénzt.Ha tényleg ennyire"ilyen",akkor elveszem a pénzt és had morogjon magban tovább.Szerencsére nekem normális nagypapáim voltak,sajnos már egyik sincs köztünk.Ne foglalkozz vele,amúgy lehet,hogy nem megvásárolni akart,hanem később azt mondhatta volna hogy még pénzt is adtam annak a hálátlannak.Kegyetlen hogy milyen emberek,szülők,nagyszülők vannak.
2011. jan. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!