Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hány éves kortól...

Szerintetek hány éves kortól nem korai eljárni bulikba? (nem házibuli)

Figyelt kérdés
Ma belegondoltam, hogy nyár végén leszek 16 éves, de nyáron (tehát majdnem 16évesen) szinte biztos, hogy nem fognak elengedni. Nem minden hétvégén, de még 1-1 alkalommal se. Pedig nincs velem baj...
2010. dec. 30. 21:09
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Amióta az öcsémet én cipeltem haza enyhén illuminált állapotban az egyik Hajógyári szigeten fekvő discoból, azóta nem mehet sehová. Ő 16 éves, de annyira felelőtlen, hogy az valami hihetetlen. Nem is csoda, hogy nem mehetett egyedül iskolába 13 éves koráig, pedig csak 7 buszmegálló volt ráadásul háztól, suliig szinte séta nélkül.

Mondjuk azért a durva sms amit kaptam akkor eléggé rányomta erre a bélyeget. Az egyik barátja írt egy sms-t nekem, hogy menjek érte, mert ott haldoklik a gyerek, meg meg akarják már ölni stb. Azt hittem felrobbanok és szétszedem az összes tinimajmot a helyszínen. Aztán az egyik sarokban monoklik nélkül kitágult pupillákkal ott gubbasztott... Ennyi. És nem ő volt az egyetlen ám aki ilyen állapotban volt. Szerintem úgy a 90%uk fegyelmi tárgyalásra érdemelt volna meghívót, na de mind1.

2X/F

2011. márc. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!