Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házibuli 14 és fél évesen?...

Házibuli 14 és fél évesen? (többi lent)

Figyelt kérdés
Hello! 14 és fél éves lány vagyok ( októberben leszek 15 ). Az egyik nagyon jó barátomnak szombaton lesz a szülinapi bulija, ahova szeretnék elmenni. Párszor már voltam ezzel a társasággal bulizni, semmi gond nemvolt, időre hazaértem, ha vmi ok miatt picit késtem akkor felhívtam anyumat. Az a baj hogy most félek hogy nem engednek el. Anyummal megvolt beszélve hogy hétköznaponként 9-re mindig itthon vagyok. Be is tartottam, de apum amikor hazaértem mindig beszólogatott, hogy már késő van, meg mindig csavargok. Nem értem miért. Ráadásul szombaton pont megyek koncertre és utána mennék a házibuliba. Nem tudom mit csináljak hogy elengedjenek. Vagy egyáltalán szerintetek túlzás hogy 14 évesen házibulizni akarok? Természetesen hazudni nem szeretnék a szüleimnek, de nagyon fontos hogy elmenjek. Tényleg egy nagyon jó barátomról van szó. Hogyan kéredzkedjek el? Ötletek? Köszönöm aki ír!
2010. aug. 5. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát már lassan 15 éves leszel, fél év!! Nem korai szerintem.. Engem már engettek ott aludni az egyik barátnőmnél!! Meg őt is hozzám
2010. aug. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A házibuli sokkal biztonságosabb mint egy koncert. Ottaludnál?
2010. aug. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

aludni már nagyon sokszor aludtam barátnőmnél.. alsós korom óta szerencsére :)

amúgy nem aludnék ott hazajönnék amikorra anyumék mondanák :)

2010. aug. 5. 20:20
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Próbálj velük beszélni.Érvelni na és persze ne maradjon el a segítség sem.

Szerintem korban benne, vagy engem még most sem szívesen engednek de az én szüleim nagyon, túlságosan féltenek!

17/L szeptemberben leszek 18

2010. aug. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor mondd meg őszintén nekik h ezt szeretnéd,sztem ezt jobban díjazzák mint ha kiderülne h hazudtál.
2010. aug. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!