Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hány éves kortól...

Szerintetek hány éves kortól nem korai eljárni bulikba? (nem házibuli)

Figyelt kérdés
Ma belegondoltam, hogy nyár végén leszek 16 éves, de nyáron (tehát majdnem 16évesen) szinte biztos, hogy nem fognak elengedni. Nem minden hétvégén, de még 1-1 alkalommal se. Pedig nincs velem baj...
2010. dec. 30. 21:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
engem még 17 évesen sem enged:((
2010. dec. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Sose bánd, én is 16 évesen kezdtem járni, mert előtte féltettek..:S Tegyük hozzá, hogy vidéki vagyok, és a bulizás egyet jelentett azzal, hogy hajnalig nem jövök haza - nincs közlekedés - én nincs egyetlen rokon vagy barát sem pesten, akinél aludhattam volna. Szóval elég bajos volt amúgy is az egész..

De így utólag azt mondom, semmiről nem maradtam le, mióta nem korlátoznak, már nem is érzem olyan fontosnak a dolgot.. Szívesebben vagyok inkább a barátaimmal valamelyikük lakásán. Ott legalább nincsenek tapló alakok, olyan zene van, amit akarunk, és annyi ingyen kaja/pia, amennyi kell:)

Ha ki tudsz könyörögni magadnak néhány alkalmat a nyáron, az jó, de akkor se menjen el az életkedved, ha ezt a nyarat még végig kell ücsörögnöd.. esetleg elmehetnél dolgozni valami diákmunkát, egyrészt lesz pénzed, másrészt új fiatalokkal ismerkedsz, és talán a szüleid is felelősebbnek fognak tartani és elvétve elengednek ide-oda..:)

2010. dec. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
16 előtt biztos nem engedném, utána mondjuk módjával. De ez sok mindentől függ, buli jellegétől, kikkel, mennyi ideig stb. Szórakozóhelyre 18 alatt nem nagyon engedném, nekem nem hiányzik, hogy ott elcsípjék és a rendőrök hozzák haza nekem.
2010. dec. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik barátnőm 13 éves,őt akárhova elengedik,és akkor megy haza,amikor akar.Szerinted jó ez?

Mert szerintem nem

2010. dec. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem a kortól függ leginkább, hanem a hozzáállástól, vagyis attól, hogy egy lány tud-e vigyázni magára. pld iszik e, megbizik e ismeretlenekbe. Ha vigyáz és felnőtt fejjel gondolkodik, akkor 14-15 se korai
2010. dec. 31. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

A 13 évesre annyit, hogy szerintem se jó, nekem is vannak olyan ismerőseim, akik 13évesen a partifotókon már ott pózolnak. Nem, nem jó szerintem sem, de nem is 13 éves vagyok.


Ja, a diákmunka: én is gondolkoztam már rajta, így elméleti síkon rá is bólintottak : ) Remélem összejön:D

2010. dec. 31. 10:09
 17/21 anonim ***** válasza:

én 15 évesen mehettem először zp-be, aztán kb 20 éves koromig buliztam, amikor anyum engedett. (havi 2-3x hétvégén) érettségi után már bárhova bmikor.

most 23 vagyok,és már egyáltalán nem izgat, hogy lötyögjek vmi fos zenére egy halom részeg között.


max házibuli, vagy kocsmázás a barátokkal. sokkal többre értékelek egy jó beszélgetést. egyébként is olyan hülyén érzem magam, ha táncolnom kell, pedig régen nagyon szerettem, és nem is vagyok olyan esetlen, hogy ne tudnék normálisan mozogni.

múltkor barátnőm elhívott 1 szórakozóhelyre, és fél perc tánc után teljesen furcsán éreztem magam, és semmi kedvem nem volt hozzá...

2010. dec. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
17 éves vagyok, de már évek óta oda megyek ahova akarok, addig ameddig akarok és érdekes, még soha nem lett bajom, nem mondom voltam részeg de tudtam mindig vigyázni magamra.
2010. dec. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Szerintem ez nem a kortól függ leginkább, hanem a hozzáállástól, vagyis attól, hogy egy lány tud-e vigyázni magára. pld iszik e, megbizik e ismeretlenekbe. Ha vigyáz és felnőtt fejjel gondolkodik, akkor 14-15 se korai"


Ha betuszkolnak valami kocsiba, szerintem oly mindegy, hogy tudsz-e magadra vigyázni vagy megbízol-e idegenekben. Nézd a híradót, hány lányt öltek már meg akár hazafelé menet is. A veszély mindig ott van.

2010. dec. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Elsőnek 14 éves korom körül voltam kinn falunapon... meg hát a sulidiscok 9-10-ig. :D De rendes buliban talán 15-6 között voltam, aztán 17 éves koromtól kezdtem rendszeresen, amikor már el lettem engedve könyörgés nélkül, de akkor is falusi bálokba igazán. Igazán ütős, megyeszékhelyi clubokba meg csak 18 felett, azóta nem szólnak bele. :D
2011. márc. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!