Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy megy a költségmegosztás...

Hogy megy a költségmegosztás nálatok?

Figyelt kérdés

A párom (F) a szüleivel lakik még. Havonta bizonyos összeget hazaad nekik.

Mostanában sűrűn van nálam, olykor 2 hetet egy hónapban. A szülei saját lakásban laknak, nyugdíjasok, összesen nem kapnak annyit havonta, mint én egyedül.

A párom rapszodikusan keres, de általában én többet. Házat bérelek, és ha nálam van, megnő mindennek a fogyasztása. Mivel jobbára otthon van napközben, több a gáz, villany, és sokkal több vizet is használ - többet is eszik. Néha hoz ezt-azt, pl. pár kiló húst, némi kaját, ha jön, ha kell főz, havat lapátol, stb., de összességében azt hiszem jóval "többe kerül" nekem,, mint ha egyedül vagyok itthon. Szemétség, ha előállok azzal, hogy ha fél hónapot itt van, akkor a fele pénzét nekem adja, ne haza,


2010. dec. 30. 20:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Utolsó,most tök komolyan mondom,én ezt nem tudtam volna kimatekozni,biztos,hogy én is felét mondtam volna.
2010. dec. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
akkor miért nem költöztök össze? próbáljátok megoldani, vagy egy te is odamehetnél egy kicsit a szüleihez. nem tudom, de így sehogy sem jó. egyrészt mert ő két helyen is lakik, mégis sehol sem, mert ugye hol itt van, hol ott, két helyre fizessen? akkor tényleg vagy költözzetek össze, és attól ő még tudja segíteni a szüleit, vagy pedig tényleg csak akkor legyen ott, ha te is otthon vagy.
2010. dec. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!