Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért idegesít annyira a...

Miért idegesít annyira a saját nővérem?

Figyelt kérdés

Rossz testvér vagyok?? Már felnőttek vagyunk, nagyon szeretem őt, nem lakunk még egy országban sem, nagyon drukkolunk egymásnak és egymásért, de amikor találkozunk, tuti, veszekedés lesz belőle.


Tök felelőtlen és infantilis, pedig négy évvel több nálam.


Rossz testvér vagyok?? Van még valaki így?

28 vagyok


2010. dec. 30. 19:56
 1/4 anonim válasza:

Szia, nem hiszem, hogy rossz testvér lennél mert akkor nem foglalkoztatna a dolog és nem vennél fáradtságot, hogy tanácsot kérj...

Talán azért idegesít mert nem tudod őt elfogadni vagy fordítva. Szerintem próbáljátok meg esetleg, hogy mikor elkezdtek összeveszni inkább maradjatok csöndben mind a ketten számoljatok el 20ig magatokban vagy ha nem elég menjetek kicsit 2 felé, 1 óra múlva találkozzatok és beszéljetek a testvériségről, hogy nincs az a dolog ami fontosabb annál hogy ti jóban legyetek, kár kicsinyes dolgokon összekapni, legyetek egymással teljesen őszinték és ha mégsem tetszik amit mond, örülj annak hogy legalább őszinte! Ha szereted, ne úgy szeresd ahogy azt te jónak látod, szeresd úgy ahogy ő akarja!

Szerintem:)))) 1Próbát megér, drukkolok!

2010. dec. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi gáz nincs. Egyszerűen csak nagyon különbözőek vagytok.
2010. dec. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem hiszitek el, de már ez a néhány szó olyan jól esett. mindent megpróbálok, hogy jobb legyen. :) és valóban nagyon-nagyon különbözünk. csak olyan furcsa, hogy gyerekkorunkban olyan jól elvoltunk..
2010. dec. 30. 23:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyermek korban mindenki nagyon egyforma. De amikortól elkezdhet egy ember egyedül döntéseket hozni, kibontakoztathatja saját magát, felszínre jönnek a különbözőségek. Szeretet, tolerancia és a másik megismerése szükséges. És az, hogy ne akarjátok egymást átformálni, mert úgysem lehet.
2011. jan. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!