Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem, még mindig bántani...

Úgy érzem, még mindig bántani akar. Mit tegyek? Részletek lent, pls, fontos.

Figyelt kérdés
1,5 év után dobott, úgy érzi nem szeret. Msnen reggel rámírt, le se tudtam vakarni. Csomó közös ismerős szerint vissza fog jönni hozzám, mert szeret. Nem tudom, mit higgyek.
2010. dec. 30. 17:59
 1/10 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem már van is más lány neki.
2010. dec. 30. 18:02
 2/10 anonim ***** válasza:

Először magadban tisztázd, hogy mit érzel iránta. Ha semmit, de őszintén semmit, akkor hajtsd el és ne állj vele szóba.

Ha érzel iránta valamit, akkor is elemezd, hogy az önérzeted, vagy az érzelmeid fontosak, hogy elviseled-e a korábbi megaláztatásokat a kapcsolatért. De ha ő dobott, én biztos nem fogadnám vissza.

2010. dec. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Úgy érzem, még mindig bántani akar. Mit tegyek?"


ha eddig bántott, ezután is fog.


szóval, ha szeretnéd, hogy olyannal legyél kapcsolatban, aki bánt, csak akkor fogadd vissza.

2010. dec. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hát ha dobott akor nehéz ugy dönteni h vége és nem akar mást...de talán megbántott annyira h a fejedel gondolkodj és ne a szíveddel és akkor tudsz racionális döntést is hozni...de nehéz ügy elfogadni hvége. vagy eldönteni h csak egy komolyabb veszekedésről volt szo vagy a végéről...
2010. dec. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmit, hagyd őt a fenébe, főleg ha ő dobott és még bántott is.
2010. dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
HAgyd a fenébe, szerintem is csak bántani akar. Az én exem is ezt csinálta, pedig ő dobott ki ráadásul most karácsony előtt hagyott el MSNEN mondta meg de kiderült volt neki más és még neki állt feljebb hogy nem dicsértem meg érte nem birta ki hogy be ne kavarjon a baráti körömbe és mivel nem akartam hogy bántson töröltem magam iwiwről myvipről facebookról mindenhonnan a telefonomat eladtam, az email cimemet újra csináltam. Igy nem tud elérni, bármennyire akarna továbbra is keresztbe tenni nekem.
2010. dec. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ja még annyit nekem 3 év után mondta ugyanezt egy hete, karácsony előtt.

Ha el akar hagyni had menjen! Nem lehet és nem is szabad visszatartani, könyörögni meg egyenesen tilos hogy maradjon veled. A legnagyobb hiba amit el lehet követni. Emelt fővel el kell fogadni, hogy igy döntött. Hozd ki magadból továbbra is a legjobbat, járj társaságba szórakozni légy önmagad és majd rájön mit vesztett. Igy még van esélyed. Ha bántjátok egymást akkor nem lesz. Nagyon csúnya és fájó sebeket szerezhettek ha most beszélgettek egymással. Ezt jobb lenne megelőzni. Hagyjátok egy kicsit ülepedni a dolgot, ne beszéljetek egymással egy darabig. Ez az idő arra is jó lesz hogy tisztába jöjjetek az érzéseitekkel és eldöntsétek hogyan tovább. MInden jót!

2010. dec. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunkban nem bántott, meg semmi, csak most érzem úgy, hogy még afféle kegyelemdöfést akar. Nem tudom, majd elválik. Addig meg nem érdekel.
2010. dec. 30. 19:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha jól sejtem ez legalább a 3. kérdésed!!!
2010. dec. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Több már nem lesz.:) Valami történik...:) Egyeseknek jó, másoknak rossz. Attól függ, milyen szemszögből nézzük.:)
2010. dec. 30. 21:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!