Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljunk? Elb*szta a...

Mit csináljunk? Elb*szta a kedvem. -. -"

Figyelt kérdés
Apám nem enged bulizni,itthon meg nem akarok unatkozni. -.-" Nincs programom,hugom is elmegy bnőjéhez,én meg itthon fogok unatkozni,mint minden évben. Lassan 16 leszek,nem érti meg hogy növök,nem akarok itthon lapulni velük,mit tegyek? Ezek nem kozdulnak ki itthonról,minden elvolt tervezve,én meg itthon punnyadok,f*sza. :@
2010. dec. 30. 13:21
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

ilyen kérdésekkor adok nagyon hálát hogy az én szüleim normálisak

bocsi az offért de akárhányszor feljövök ide rendszeresen elképedek :O

2010. dec. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
94%
Én is néha csak röhögni járok fel ide, mert elképesztő, milyen emberek vannak, és nemcsak a szülőkre vonatkozik.
2010. dec. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Vonatos embernek nem kell pszichológus, az anyjának annál inkább.... (Kivéve ha azért késted le, mert be voltál rúgva, vagy ilyesmi)
2010. dec. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
63%

16 évesen meggondolnám én is, hogy elengedlek-e bulizni pláne ha ilyen tiszteletlenül beszélsz a szüleidről : "ezek nem mozdulnak ki..."


Nem akarnak neked rosszat csak féltenek. Tudod a mai világban nem lehet megbízni senkiben. Én még azt is elhinném a lányomnak, hogy nem a fiúk miatt megy, de bennük nem bízom... érted, hogy mi lehet a problémájuk?

2010. dec. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: Igazad van,csak ez a nevelési elv is veszélyes.18 éves koráig nem engedik sehová,még szilveszterkor sem,utána elkerül egyetemre (koliba vagy albérletbe) és egyszerűen megőrül.Nagykanállal falja a pasikat,mértéktelen ivás,éjszakázás,mert most lehet.A baj az,hogy teljesen tapasztalatlan és naív.Rendesen kell nevelni,amíg lehet és felügyelni,amíg lehet,de mindent és mindig tiltani nem lehet.A határokat meg lehet szabni,meg lehet tanítani egy erkölcsi normát,de bizonyos szabadságot muszáj adni,mert,ha úgy tartjuk,mint egy bezárt csikót,akkor komoly bajok lehetnek,ha egyszer kiszabadul.Bíznunk kell,hogy jól neveltük,hogy van esze és pontosan tudja,hogy mikor,mennyit,kivel stb.

Engem így neveltek és én is így teszek.3 férfi volt az életemben,nem drogoztam,nem dohányzom,nem volt abortuszom és alkoholista sem vagyok.De vannak emlékeim gimis és egyetemista koromból.Hülyéskedések,bulik,de a mértéket mindig is ismertem.Erre törekszem én is a gyerekemnél.

A kérdezőnek sajnos nem tudok mit javasolni.A szülei döntik el hova mehet és ez ellen nem tehet.

2010. dec. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

A vonatos lány:

Előző hozzászólóval egyetértek. Az sem jó ha bezárva tartjuk, de az sem jó ha hagyjuk elzülleni. Mármint én magamon úgy tapasztalom, hogy viszonylag azért bizonyos kereteken belül normálisan kezelik ezt a dolgot. Kivéve amikor anyum így megőrül:/ Elmentünk ma az Ő pszichológusához aki persze végig az ő pártját fogta... minden esetben mert hogy az ÉN hibám hogy lekéstem a vonatot és megérdemlem hogy bűnhődjek... :/ és nem nem voltam részeg csak egy filmet mentem át megnézni... mert másnap mentünk volna megnézni a film folytatását a mozikban...:/


Nah lényeg ami lényeg a kérdezőnek azt tanácsolom, ha úgy érzi hogy a szülei nem kezelik tisztességesen, hogy forduljon valaki olyanhoz aki pártatlan ebben a dologban és családosan üljenek le megbeszélni, mert ez senkinek sem jó, ha "bántják" egymást. Tapasztalat.

2010. dec. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Én is itthon leszek, pedig én már 20 vagyok. Több helyre is hívtak, de az előző szilveszterekre visszatekintve most szívesebben vagyok családdal (mindenki lerészegedve fetrengett... ez ma nekem nem hiányzik...).

Addig értékeld a szüleidet, amíg vannak. Lassan elköltözöm itthonról és sajnálom, h olykor bunkó voltam velük és több időt kellett vna otthon töltenem...

De hát fiatalság, bolondság...

2010. dec. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Hát végülis most itthon maradok,jobban belegondoltam,lehet hogy nem lesz fergetes party,de sok kamasz van otthon.:) És imádom a szüleimet,belehalnék ha valamelyiküket elveszíteném. :'(
2010. dec. 31. 18:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!