Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljunk? Elb*szta a...

Mit csináljunk? Elb*szta a kedvem. -. -"

Figyelt kérdés
Apám nem enged bulizni,itthon meg nem akarok unatkozni. -.-" Nincs programom,hugom is elmegy bnőjéhez,én meg itthon fogok unatkozni,mint minden évben. Lassan 16 leszek,nem érti meg hogy növök,nem akarok itthon lapulni velük,mit tegyek? Ezek nem kozdulnak ki itthonról,minden elvolt tervezve,én meg itthon punnyadok,f*sza. :@
2010. dec. 30. 13:21
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
jah:/ és most pszichológushoz akar vinni anyám hogy az elmagyarázza nekem hogy ez egy hasznos és jó büntetési mód mert így legalább többet nem késem le... -.-' azóta nem beszélünk egy szót se egymással... csak veszekszünk
2010. dec. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

"Később meg bánni fogod, hogy elszórakoztad ezeket az éveket."


Miről beszélsz?

Pont ebben a korban kell elkezdeni barátnőzni, bulizni, stb.

Nem azt mondom hogy orrba-szájba, de igenis most van itt az ideje.


30/N

2010. dec. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

ehm..én 20 vagyok és azt bános hogy nem csináltam semmit amíg még lehetett volna...

am fiú vagy v lány?

esetleg te is mondd h a barátnődhöz mész (ha lány vagy)..akkor biztos elenged..

2010. dec. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
more..mondoms enki nem lesz itthn bők közül,12 évesekhez meg nem fogok menni mint teóm.itthon meg nem leszek..de úgy látszik igen.
2010. dec. 30. 13:47
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Vonatos emberke, én a helyedbe megmutatnám a válaszokat édesanyámnak, hátha magába nézz!


Kérdező: Te helyedbe is megmutatnám a válaszokat.


14-18 évesen kell elkezdeni bulizni, mert ha már gyereked lesz, akkor akkor fogsz elkezdeni (élő tapasztalat)

2010. dec. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

A vonatos gyerek:


A barátaim írtak anyumnak leveleket(de nagyon kultúráltan és maguktól) sőt az egyik barátnőm anyja fel is hívta hogy ilyet miért kell de nem hatotta meg és megtiltotta hogy meglátogassanak azok akik írtak (tökre elmebeteg:/) Ráadásul a legjobb bnőm amerikában tanul és évente 2x látom és nem engedett el vele színházba anyám-.-"

2010. dec. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
95%
Vonatos gyerek: szerintem menj el ahhoz a pszichológushoz, hátha nem fog ártani.... ANYÁDNAK. Neki biztosan többet használna.
2010. dec. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
88%
Még ehhez a vonathoz annyit, hogy ha hóakadály, vagy vörösiszap-csuszamlás miatt nem is jön a vonat, akkor az időjárást, vagy az iszapot vonszolja el anyád dilidokihoz? Itt röhögök, mert ezt egyszerűen tényleg elmebeteg dolog. Bár lehet hogy a helyedben szarnék rá, és mennék, ahova akarok. Tudom, nem ilyen egyszerű, de az ilyen szülői terror esetén.. ez teljesen kész XD Nekem anyám huszonnyolc évesen tiltotta meg, hogy kimenjek külföldre a legjobb barátomhoz. Fogtam a pénzemet, a repjegyet, és mentem :)
2010. dec. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
96%
én is ezért mondtam igent:D tavaly is ugyanígy összevesztünk és a pszichológus már akkor is megmondta h nekem van igazam hát csak megint ezt akarja hallani:'D de rajtam nem múlik:P
2010. dec. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
háhh ha elmúltam 18 onnantól kezdve azt tilt meg amit akar:D amúgy én is elmentem volna itthonról de most költöznek apum is és anyum is ezért mind2en kiléptek a munkahelyükről így itthon boldogítanak... (Y)
2010. dec. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!