Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljunk? Elb*szta a...

Mit csináljunk? Elb*szta a kedvem. -. -"

Figyelt kérdés
Apám nem enged bulizni,itthon meg nem akarok unatkozni. -.-" Nincs programom,hugom is elmegy bnőjéhez,én meg itthon fogok unatkozni,mint minden évben. Lassan 16 leszek,nem érti meg hogy növök,nem akarok itthon lapulni velük,mit tegyek? Ezek nem kozdulnak ki itthonról,minden elvolt tervezve,én meg itthon punnyadok,f*sza. :@
2010. dec. 30. 13:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%

:D

én hugomat sem engedik el pedig ő szeretne menni bulizni

engem meg elengednének de én nem akarok menni :D most kis pihire vágyok

ne bosszankodj, nem lesz attól jobb

2010. dec. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
85%
hívd át a barátnőidet és csapjatok egy görbe estét! :)
2010. dec. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
48%
ilyen nagy pofája lenne a lányomnak én se engedném el.
2010. dec. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
72%
Talán hívd át egy-két haverodat, akikkel jóban vagy. Csendben, filmet nézve, még mindig jobb mint egyedül rohadni..
2010. dec. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
de mindenki bulizik,csak én rohadok otthon
2010. dec. 30. 13:30
 6/28 anonim ***** válasza:
54%
A bulizás szerintem nem pofafüggő... és nem látom be, hogy a kérdezőnek hol van nagy pofája. A húga mehet, ő meg nem?
2010. dec. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
81%
17 leszek és egész téliszünetre bezártak mert lekéstem egy vonatot délután a bnőmtől hazafele... jó okáig bosszankodtam de tök fölös... csak magadat idegeled mert őket úgy sem érdekli h mit akarsz és mit nem...
2010. dec. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
86%
Na várj csak. Húgoddal nem mehetsz el a barátnőjéhez?
2010. dec. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
88%
13:33, az igen!.. És ezért nem mehetsz sehová, mert lekésted a vonatot? Istenem, és ha huszonhét évesen késed le, akkor mi van? Eszem megáll néhány szülőtől.
2010. dec. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
76%
Azért az is más, ha bnőjéhez megy, vagy buliba. Ne rágódj ezen, én is 15 vagyok, apum azt mondta, hogy nyáron odamegyek ahova akarok (az náluk kb a bejjárati ajtót fogja jelenteni). Később meg bánni fogod, hogy elszórakoztad ezeket az éveket. Nézz tévét, hallgass zenét, relaxálj, olvass, vagy tanulj! Kicsit foglalkozhatsz magaddal is, és nem olyan sz@r dolog ha néha egyedül vagy (úgy értem barátnők nélkül).
2010. dec. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!