Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mindenki megtalálj...

Szerintetek mindenki megtalálja egyszer a párját az életben?

Figyelt kérdés

Van olyan ember,aki senkinek se tetszik?Vagy mindenkinek van egy párja valahol a világon?Meg van előre írva a sorsunk,hogy majd xy-nal fogok találkozni,és Ő lesz a nagy szerelmem,férjem/feleségem?Vagy ez hülyeség?Mit gondoltok erről?

Mostanában kezdett el érdekelni ez a téma.Úgy érzem,hogy én nem fogok kelleni senkinek sem.Pedig úgymond "udvarlók" vannak,vagyis nem is udvarló,hanem olyan fiúk,akiknek tetszek,de engem hidegen hagynak,viszont akik nekem tetszenek,nekik meg én nem tetszem.Fog ez változni?

Direkt nem szerelem,szex témakörbe írtam.

18/L


2010. dec. 30. 11:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
de azért hidd el lesz párod :D ismerkedj valahogy
2010. dec. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
csak 18éves vagy. még ott van előtedd az a sok sok év . akkor még van időd lesz pasid vagy férjed nah .
2010. dec. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
jah ugyan az a férfi nah xD nem nő xDD
2010. dec. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

ha a kereslet-kínálat találkozik akkor alakul ki piaci egyensúly :)

az kevés, ha van valaki akinek tetszel, és az is kevés, ha valaki neked tetszik, amikor kölcsönös az már valami.

sokszor úgy érzem, hogy soha nem találom meg akit keresek, de azért remélem. nálam ez egy érdekes helyzet, mert mindig olyan lány tetszik aki csak haverként gondol rám, és azokra a lányokra akiknek tetszem kivétel nélkül csak úgy gondolok. remélhetőleg egyszer megtörik ez az ördögi kör.

23f

2011. jan. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"házasodni nem divat . unalmas minden nap évekig ugyan az a nő"


Tökéletesen igaza van, ez a férfiak álláspontja manapság.

2011. jan. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!