Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiszel abban, hogy mindenki...

Hiszel abban, hogy mindenki megtalálja a párját?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 11:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
vmiben kell hinni
2010. máj. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A párját megtalálhatja, a lelki társát nem biztos. Ahhoz iszonyú szerencse kell.
2010. máj. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hanem tudom, hiszen megtaláltam.
2010. máj. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mindenki nem. Csak aki megérdemli.
2010. máj. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Kontra:Csak az aki megfelelő érzelmi intelligenciával rendelkezik...Tehát nem... Másrészt ha belegondolunk több nő van mint férfi...a férfiak egy része meleg, másik része pap...(tekintsünk el a leszbikusoktól:P)

Továbbá szerencse kell hozzá nem is kevés...


Pro: Állítólag mindenki életében megfordul legalább "4o" igazi, vagyis olyan ember aki mellett eltudná képzelni az életét.

Kérdés, hogy kinek ki az igazi? :)


Én megtaláltam, úgyhogy akár hihetek is benne:P

2010. máj. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem hiszek benne, lévén ez egy valószínűségi esemény, ami bizonyos embereknél (pl. nálam is) annyira kicsi is lehet, hogy valószínűtlen, hogy az aktív életén belül bekövetkezik.


Ennek ellenére megtaláltam.

2010. máj. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

11:51: akkor én nem érdemlem meg?


a kérdésre válaszolva: van aki megtalálja, van aki nem, és van akinek mintha nem is lenne párja, mint a páratlan szemű cseresznye, sajnos :(

2010. máj. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb annak, aki még nem találta meg, mint annak, aki megtalálta a lelki társát, de tudja, hogy soha nem lehet vele együtt úgy igazán.
2010. máj. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Igen,de tenni is kell érte.Ha csak otthon ülsz és várod, hogy Ő bekopogjon akkor nem fogod.:)
2010. máj. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem nagyon..,csak mindenki próbálja beleképzelni az adott személybe ,hogy igen Ő AZ,mert annyira vágyik arra,hogy megtalálja...
2010. máj. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!