Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiszel abban, hogy mindenki...

Hiszel abban, hogy mindenki megtalálja a párját?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 11:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

12:17-nek van igaza, bár hozzám egyszerűen (és szó szerint) bekopogott, igaz, a barátnőmet kereste.:)

De egyetértek azzal, hogy az találja meg a párját, aki tesz is érte. Aki ül otthon és sír, hogy egyedül van, nem találja meg. De az sem, aki leragad egy többé-kevésbé elviselhető kapcsolatban, ahol ugyan nem kifejezetten rossz neki, de nem is a legjobb. Csak kényelmes így neki, vagy fél, hogy nem talál jobbat, vagy fél egyedül maradni egy időre.

És az sem, aki alkalmatlan párkapcsolatra, mert elégedetlen magával, önbizalomhiányos, és nem tesz semmit, hogy ezen változtasson.

2010. máj. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

hinni kell, de őszintén én már kezdek kicsit csüggedni.....

azért elmondom a barátnőm történetét: teveklubbos volt és ott csak szóba elegyedett egy másik tevével, találkoztak és két napra rá már boldogok voltak, ennek 6 éve és szombaton lesz az esküvőjük.....véletlenek nincsenek

2010. máj. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

hinni próbálok inkább úgy mondanám....

nehéz dolog, ha keresed nem találod, ha nem keresed, akkor meg esélyed sincs....valahogy félig a vakszerencse, félig meg az h tudd h valójában te ki vagy

2010. máj. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem kell görcsösen keresni....Én kapcsolatból ki,kapcsolatba be mentalitású emberke voltam.Mindig nagyon kellett,hogy legyen mellettem valaki.Aztán egyszer csak elegem lett,és úgy voltam vele,hogy nagyon jól megvagyok kapcsolat nélkül is(flörtölés nélkül azért nem:P)Na,ekkor találkoztam a legcsodálatosabb emberrel a világon:)már lassan 4 éve tart,és azt hiszem nekem ő a másik felem..
2010. máj. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a másik felét, de hasonlót azért lehet, hogy talál, akivel megelégszik, és együtt tud élni, és családot alapítani, közös gondokat megoldani.
2010. máj. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
nem.
2010. máj. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Van aki megtalalja es van aki csak ugy gondolja, hogy megtalalta s aztan kiderul, hogy megsem.
2010. máj. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
nem... sokan vannak akik soha nem találják meg...sajnos...
2010. máj. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!