Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mindenki megtalálj...

Szerintetek mindenki megtalálja egyszer a párját az életben?

Figyelt kérdés

Van olyan ember,aki senkinek se tetszik?Vagy mindenkinek van egy párja valahol a világon?Meg van előre írva a sorsunk,hogy majd xy-nal fogok találkozni,és Ő lesz a nagy szerelmem,férjem/feleségem?Vagy ez hülyeség?Mit gondoltok erről?

Mostanában kezdett el érdekelni ez a téma.Úgy érzem,hogy én nem fogok kelleni senkinek sem.Pedig úgymond "udvarlók" vannak,vagyis nem is udvarló,hanem olyan fiúk,akiknek tetszek,de engem hidegen hagynak,viszont akik nekem tetszenek,nekik meg én nem tetszem.Fog ez változni?

Direkt nem szerelem,szex témakörbe írtam.

18/L


2010. dec. 30. 11:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha majd tíz év múlva is ez lesz a problémád, akkor kezdhetsz aggódni, hogy valami baj van. Addig élvezd az életet, ne aggódj, eljön majd a szerelem, lehet, hogy akkor mikor a legkevésbé számítasz rá.
2010. dec. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
27%
Lejjebb kell adnod az igényeidből, ami a külsőt illeti.
2010. dec. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Az, hogy előre meg van-e írva, nem tudni. Ez filozófiai jellegű dolog. De abban hiszek, hogy az embernek megvan a párja, akivel tényleg kiegészítik egymást. Az más kérdés, hogy észreveszi-e időben, vagy csak utólag, visszanézve veri a fejét a falba, amikor rájön, hogy ott volt sokág, tálcán kínálta az élet, mégis elment mellette. Én így jártam, és most evickélhetek a tökéletlen kis pocsolyámban :-)
2010. dec. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

A varázsige: kompromisszum.

Ismételd négyszer, és meglesz a lovag.

2010. dec. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet az első válaszolóval a kort illetően. A kérdésedre válaszolva merem remélni, hogy igen.
2010. dec. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Azért 18 évesen még ne kössön már kompromisszumot, ha nem muszáj!!!

Kedves kérdező, megtalálod majd a párod, de akarva nem lehet. Éld az életed, járj szórakozni, barátnőzz, ezek az évek nem jönnek vissza, jó lesz rájuk emlékezni. Most köss barátságokat!

25 éves, 19 hetes kismama

2010. dec. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Miért kéne lejjebb adnod a külsődleges igényeidből? Ha valaki külsőre nem tetszik, szerelem úgyse lehet. De persze mindenkinek más a szép. Az én barátnőm csodaszép - szerintem, barátaim viszont nem épp ezt mondják.


Szerintem nem is csak egyetlen ideális pár létezik mindenki számára, hanem több lehetőség is érkezik. Csak bírd ki.

2010. dec. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
hát remélem hogy megvan ez úgymond előre írva, és úgy alakul minden ahogy kell, ahoyg jó. nekem most ez az egy reményem van :(::(
2010. dec. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Nagyon remélem, hogy ez így van...Ugyanebben a cipőben járok mint te, néha már le vagyok kenődve nagyon :S


21/L

2010. dec. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
A kort illetően nem értem, hogy valakinek még nincs kapcsolata 18-20 évesen, miért hiszi, hogy ő már soha nem kell majd senkinek, hiszen még csak most kezdődik az igazi felnőtt élete, de ha 30 évesen még mindig nincs kapcsolata, akkor ott komoly problémák lehetnek.
2010. dec. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!